Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az 5 hónapos kisfiam 30...

Az 5 hónapos kisfiam 30 percenként felébred éjjel nagyon nyugtalanul alszik elég ha adok neki teát és viszaalszik. Már 1 hónapja tart ez az állapot már nagyon fáradtak vagyunk. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 21:56
 1/6 anonim válasza:
Cicizik még(akkor inkább melledre tedd )? Tegyél az ágyába egy pólódat hogy érezze az illatod az meg nyugtatja...
2017. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy éhes? A tea elaltatja, de éhes marad, és újra kel.

Próbálj neki tejet, tápszert adni, amikor felébred. Egy próbált megér, rosszabb már nem lesz a helyzet.

2017. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet a tejfeherjere vagy tojasfeherjere valo erzekenyseg tunete, vagy a korai hozzataplalas mellekhatasa eretlen emesztorendszer eseteben. Szoptatod, vagy tapszeres? Mizgasfejlodesben hol tart?
2017. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha egyutt alszotok probald meg kulon, ha kulon probald meg egyutt.

A teat nem ertem. Minek adsz neki teat? Netan meg cukros is? Nem akarok nejed esni, de ha szoptatsz meg akkor stoptass, ha meg nem, akkor adj inkabb vizet.

2017. szept. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért aludtam vele. Cumizott, megkapta és aludt is azonnal vissza. A teát én sem értem amúgy. Ha szomjas, víz. De kizárt, hogy szomjas lenne.

Nap közben eszik eleget?

2017. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Édeskömény teát kap ami megakadályozza a puffadást és a pocifajast es természetesen nincs benne sem cukor sem édesítőszer es mert adok neki teát mert sem a tej sem a víz nem kell neki de 2 korty után vissza alszik még ha el is fogadja a tejet....És én sem esek neked de mielőtt oktatsz valakit győződjön meg róla hogy te mindent tudsz....
2017. szept. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!