Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hirtelen halt meg a 6 hetes...

Hirtelen halt meg a 6 hetes kiskutyám. Kétségbe vagyok esve. Szerintetek? Lehet a szívével volt baj?

Figyelt kérdés
A 6 hetes kiskutyám 4 napja van nálunk. Egyszer csak hirtelen meghalt. Előtte még ugrándozott, játszott, majd kicsit távolabb ment tőlünk, lefeküdt, 2 nagyot szusszan és vége. Fogalmunk sincs mi történhetett, semmi baja nem volt még előtte. Valakivel volt már ilyen? Mi lehetett ez? Szívbaja volt? Nem tudok lenyugodni amíg választ nem kapok, egyszerűen kétségbe vagyok esve.

2020. jún. 6. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, sajnálom, ami történt. Akár szívbetegsége is lehetett, ezt ennyiből nem lehet tudni.

De miért volt nálad 6 hetesen, amikor 8 hetes koráig az anyukájával kellett volna lennie, Vagy mentett volt?

Mindenesetre sajnálom. Az állatorvos tudna esetleg boncolást csinálni, hogy kiderüljön a halál oka.

2020. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Gondolom szaporítós kutya? Alapból, tényleg még az anyjával lett volna a helye, de ha szaporítós kutya, akkor ezernyi baja is lehetett, ezt tényleg nem lehet így tudni.
2020. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami vele történt. Ha hirtelen halt meg kínok nélkül, akkor a szívével lehetett baja.

Az én kutyám lyukas szívvel született, ami nagyon ritka. Ezt 9 hónapos korában tudtunk meg, amikor feltűnt, hogy fáradékony, nehezen teljesíti a feladatokat a kutyaiskolában, állandóan lihegett. Az orvos azt mondta, hogy max 1-2 évig fog élni ezzel a szívvel. Nem fog kínok közt meghalni. Meglehet, hogy úgy fog történni, hogy lefekszik és vége. Vagy álmában hal meg.

Kicsit tartok ettől, de igyekszem pozitívan kezelni a helyzetet, sok időt töltök vele.

Most másfél éves és életvidám kutyus :)

2020. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is, és sok egyéb is. 6 hetes, oltatlan, férges kölyöknél rengeteg minden okozhatja.

Legközelebb 8 hetesnél idősebb, legalább 2 oltással rendelkező kutyust vegyél magadhoz.

Részvétem.

2020. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő is sokszor elfáradt és lefeküdt aludni egy kicsit de utána felkelt és tovább játsszott. Ezt a könnyen fáradékonyságot természetesnek gondoltuk, hiszen kiskutya volt. Nemtudom mi lehetett, hopnap a nagypapámmal temetjük, és ennyi. Csak annyira sajnálom. 4 napig volt nálunk...:(
2020. jún. 6. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem!
2020. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne is legyen nyugtod! Kezdjük ott, hogy már állatkínzás volt ennyi idősen elválasztani! Orvos látta? Oltások, féreghajtás megvolt? És gondolom szaporítótól volt, igaz? Mert az olcsó volt?
2020. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Orvosnál volt, és már volt is egy oltása
2020. jún. 7. 07:36
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Honnan van? Mit mondott az előző tulaj erre?
2020. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
27%
Interneten kerdezel laikusokat egy halott kutyarol.. boncolas nelkul szerinted majd itt megmondja neked barki mitol halt meg?
2020. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!