Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog junior lamb & rice...

Happy Dog junior lamb & rice tapot adhatom az 5 hónapos tacskómnak?

Figyelt kérdés
Tegnap tápváltásra került a sor és a happy dog-ról nagyon jókat hallottam és a hús tartalma is elég jó ezért azt választottam viszont a kutyim 5hónapos arra meg az van 7hónapos kortól van es ezért félek adni neki viszont 15 kilósat vettünk szóval adhatom neki szerintetek?vagy inkább ne?

2020. jún. 8. 06:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 es azt akartam megtudni hogy ha mar elbeztem akkor adhatom e neki nem azt hogy mit kellene venni,Mert arra mar rajottem..
2020. jún. 26. 10:14
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy adhatod! Ha --mint itt írja valaki-- tényleg nagynak bizonyulna egy-egy szem kaja, akkor kicsit megáztatod kicsi vízben, illetve, ha főzéskor nem sóztok nagyon, akkor fél merőkanál levesben/vízzel higított levesben.

Eszméletlenül egyszerű a megoldás: a kutyus elé teszed a kaját: ha eszi, oké, ha nem, veszel neki pár kiló más tápot a Happy Dogtól...és ennyi!

Problémázol azon, ami nem probléma, itt várod azt a választ, amit már megkaptál: ezer bolt választékában találsz Happy Dog Junior tápot.

Jelenleg vársz míg 7hónapos nem lesz, de addig azért néha kap enni is, ugye? Vagy csak itt a válaszokat? Június 8.-a óta mivel eteted a kutyit?

2020. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 azota vettem HD mini tapot ami 6honapos koraig van,en azon problemaztam csak hogy ha ehet belole akkor mennyit lenne egy 3-4kilos kutyinak az egy napi adagja a masik pedig hogy meg fiatal stb ilyenkor annyira nem ajanljak hogy kicsit nagyobb testu kutyanak a tapjat adjuk egy kisebb testu kutyinak ennyire lettem volna kivanxsi jun 8ota ;)
2020. jún. 27. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!