Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy új a kutyát a 10 éves tacskó keverék kutyánk mellé. Egy jó házőrző, tanítható és családbarát kutyát szeretnénk. Lehetőleg rövid szőrű és középtermetűnél ne legyen nagyobb. Még az fontos lenne, hogy kertbarát legyen, mert apám fél, hogy az új kutya tönkretenné a kertet.

2020. jún. 10. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A "kertbarát" nevelés kérdése.


Mennyi időt szánnátok a kutyára és mivel tudjátok lekötni?

2020. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
A labrador vagy a vizsla: intelligensek, csalátbarátok, nem túl nagyok, a kertbarát nevelés kérdése, de könnyen tanulnak ha megfelelően vannak tanítva. Házőrzőnek nem tudom mennyire alkalmasak. Menhelyről is örökbefogadhatsz egy kutyát, és így 2 kutyán is segítesz. Ha kölyökkutyát fogyassz örökbe, akkor nagyon vigyázz mert az öreg tacsival folyton játszani akar majd, a tacsi nem akar, és ha megelégeli a kiskutya fojamatos "pörgését", akkor meg is haraphatja és verekedés lesz a vége.
2020. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Kölyök kutyát fogadsz örökbe*
2020. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 klili257 válasza:
74%

Ahogyan neveled, olyan lesz, alapból sajnos egyik kutyus sem kertbarát, pedig néha jól jönne.:)

Én ajánlom a boxer kutyusokat, iszonyat családbarát kutyák, szereti a más kutyákat (bár ez is kutyától függ) és valljuk be oda senki nem szívesen menne be ahol ott egy boxer! Remélem segítettem:)

2020. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én kedvenc fajtám a husky de a golden reitver-t ajánlom mert gyerekbarát és nyugodt a kertbarátról semmit nem tudok
2020. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!