Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek kutyát?

Honnan vegyek kutyát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyát venni, legfőképp rottweilert vagy labradort, viszont nem tudom hogy honnan. Jófogáson egyáltalán nincs hirdetés (amit nem tudok hogy miért van mert régebben egy csomó volt), más hiteles oldalakat meg nem igazán találtam, és azért szeretném élőbe is megnézni a kis kutyát :)

2020. jún. 16. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Keres fell kenneleket. Jófogádról tilos kutyát venni!!!
2020. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyszer volt régebben, hogy megnéztem jófogásról egy hirdetett kiskutyát, szép volt de nem vettem meg a végén. Pár kennelt tudnál ajánlani? Budapesti vagyok, szívesen fogadnék örökbe is :)
2020. jún. 16. 18:46
 3/18 anonim ***** válasza:
2020. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy törzskönyves kutya 100-től kezdődik MINIMUM. De cserébe garantáltan egészséges a kiskutya, tudod milyen lesz, nincs zsákbamacska.
2020. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
De a legjobb ha bemész egy menhelyre és kihozol egy kutyust.
2020. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

A Jófogás, mint hiteles oldal. Jó vicc!

Ha neked a kutyatartás annyiból áll, hogy a legolcsóbb kutyát akarod a legközelebbről, de most azonnal, akkor inkább felejtsd el az egészet! Nem neked való!

2020. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Egyáltalán nem ebből áll, lemennék érte Szegedre is ha kell :). Ahogy írtam is, régebben megnéztem egy jófogásos kiskutyát és teljesen rendben volt. Nem szeretném a legdrágább kutyát ami valaha létezik de a legolcsóbbat sem nyilván :)
2020. jún. 16. 19:06
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Mi volt rajta rendben? Előre mentél az időben, hogy idős korára nem-e lesz diszpláziás, légcsőszűköletes, epilepsziás, allergiás, szívbeteg, gyenge idegrendszerű?

Ne Jófogáson keress kutyát, keress fel tenyésztőket.

2020. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatiszta kutyát tenyésztőtől vegyél, törzskönyvvel, szerződéssel, ahogy kell. Pl. itt nézz körül: [link]

Vagy: [link]

Ha nem fontos, hogy fajtatiszta legyen, akkor a menhelyek tele vannak rotihoz és labihoz hasonló kutyákkal, kölykökkel is.

2020. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem igazából fontos hogy kölyök legyen a kutyus, szeretném én felnevelni, annyi időt tölteni vele amennyit csak lehet :D
2020. jún. 16. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!