Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyának,...

Lesz valami baja a kutyának, ha egy napon kerül rá a bolha írtó csepp és spray?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek rá kétféle?

Elég az egyik.

2010. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély. Minden bolhairtó szerre rá van írva, hogy más szerekkel tilos kombinálni. Éppen a kiszámíthatatlan kölcsönhatások miatt.

Én ebben a helyzetben az első gyanús jelre megfürdetném a kutyát (hogy legalább a sprayt lemossam róla). A csepp bőven elég bolhák és kullancsok ellen.

2010. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fújom, ha gázos helyre megyünk. Van rajta emellett nyakörv és csepp. Semmi baja.De kullancs az 5 éve alatt nem volt benne.
2010. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz tőle. A spray amúgy is csak egy pár óráig hat igazán. Nem rossz kétféle szerrel védekezni, mert van hogy a csepp mellett is kerül bele kullancs. Job a több frontos védelem. (Mostanában az exspot gyengélkedik távoltartásból, de a frontline erre északon pl nem igazán használ)
2010. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rovarírtó szerek (csepp és spray hatóanyagai) túlzott használata súlyos túladagolást eredményezhetnek!!!
2010. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!