Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog pirosság?

Vargaszandika3 kérdése:

Francia bulldog pirosság?

Figyelt kérdés
1éves fehér kék foltos francia bulldog kutyámnak sokszor piros a szája körül illetve a fülei belul utannna rózsaszínes most figyeltem fel rá mikor uj kaját kezdtwm neki adni elkezdett rozsaszines lenni,majd adtam neki plussz jutalomfalatokat ha játszottunk ismét piros. Elég fakó fénytelen a szőre a lábát sokat nyalogassa,de az állatorvos azt mondta semmi baja.(németországban vagyunk) eddig royalt evett,most breed selection francia bulldognak valo tápot csirke mentes
2020. jún. 17. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg allergia lesz. Környezeti is lehet, nem csak étel.
2020. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Szia, ahogy az előttem író is mondja lehet akár étel allergia vagy környezeti (virágpor,házipor,es sok minden más) erre most leginkább az Apoquel gyógyszert adják Magyarországon. A másik lehetőség az ételallergia ebben az esetben viszont kell választani egy jó minőségű hipoallergén tápot, (nagyon sok tápra rá van írva hogy hipoallergén de három négy fajta van ami valóban az is) azt adni neki nyolc hétig de mellette nem lehet se jutalomfalat, semmiféle más ,csak a táp. Es 8-10 hét után ( Feltéve ha rendbe jött) lehet elkezdeni adni neki mást,és akkor kiderülhet mi okozza a tüneteket. De ezt csak állatorvos segítségével érdemes elkezdeni.
2020. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-részben igaza van, de azt tudni kell, hogy sem sok, sem kevés hipoallergén táp nem létezik. Csak olyan táp, amire kevésbé valószínű, hogy allergiás lehet a kutya. Hiszen egy hipoallergén tápnak is vannak összetevői, fehérjéi, amik allergiát válthatnak ki. Ezt azért jó tudni.
2020. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!