Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyával nyaralni?

Milyen kutyával nyaralni?

Figyelt kérdés

Balatoni nyaralás kutyával? A testvérem idióta pszichopata gyereke nálunk lakik, és nem szívesen adnám oda nekik 3 éjszakára. Rúgja, mindennel megeteti, csoki, fagyi stb.

Van olyan rész ahol el lehet engedve? A kempingben lehet hagyni 1-2 órára? Szobatiszta, viszont fajtatiszta és túl barátságos szóval ha kikötnénk félek, hogy ellopnák. (egy ismerősünk Velencén mindig kiköti a kempingben)


2020. jún. 19. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezeket a szállás tulajától kérdezd, illetve olyan helyet keressetek ahova mehet kutya is.
2020. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám ott kikötve sehol. Kutyabarát szállást keressetek, sok van. Ha a kutyád ismeri pl. a szobakennelt, egy pár órát elvan abban is. De ha nem ismeri, akkor csak úgy szoktatás nélkül ne zárjad bele, mert annak rossz vége lehet...

Én a spánielemmel nyaraltam többször is. Nem volt gond. Kutyabarát szállás volt, s egyébként is lakáskutya. Neki az a fontos, hogy én ott legyek a közelében. Illetve jól nevelt kutyaként jött velem mindenhova. Arra számíts, hogy a legtöbb helyen nem mehet be a vízbe, még a szabadstrandon is sokszor rád szólnak...

2020. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyabarát szállás Fonyód közelében, ott van kutyás strand 😊 Nem fogod megbánni!
2020. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó, mert egyedül nem bírok megenni egy egész ananászt.
2020. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Ki ne kosd!!! Azonnal ello0jak.


En kulfoldre jartam az elozovel: bibione,burgas,varna,split,stb. 2 heteket voltunk. Strandilas idejere fonnt volt az apartmanban.


Semmi esetre ne hagyd a kutyad mas csaladtagodra. Foleg,ha ilyen agybeteg,h veszelyezteti a kutyad egeszseget!!!


Balatonon: mi Balatonakarattyan talaltunk szabadszrandot. Akkor kicsi volt meg,mindenkihez odament es szetnyalta a fejet es mindenki orult neki. Nem volt tomeg. Folyamatosan figyeltuk,aztan poraz.

Ha meleg van, huvos apartmanban legyen. Vagy fuves teruleten fa alatt arnyekba a porazzal a csuklodon.


Nekem porazon (rajtam) akartak elvenni mindenfele trukkel a fajtiszta kutyam Budapesten. Szoval ki ne kosd sehol.

2020. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem tudnám magammal vinni akkor nem mennék nyaralni mert hogy egy ilyen pszichopatára nem hagynám az biztos.

De a helyedben jól el is p.csáznám amiért a kutyámhoz nyúl egy ujjal is.

2020. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a 'nem megyek nyaralni' is felmerült. Bár szívesen mennék. :( Augusztusban is itthagyom pár napra, de akkor remélem a szüleim tudnak rá vigyázni. (most nincsenek itthon) megnézem azt a kutyás strandot! :)
2020. jún. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!