Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care Medium Breed Lamb &...

Brit Care Medium Breed Lamb & Rice. Mekkorák a tápszemek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

6 kilós havanesenek jó lehet?


Tudom, hogy Small Breed kéne neki, olyat vettem, de ő elég gyorsan eszik és abban nagyon aprók a szemek. Egyben nyeli le, mint egy porszívó. 3 kilós csivavámnak tökéletes, így nála maradunk ennél. Eddig Select Gold Sensitive tápot ettek, ott volt külön Xs (4kg alatti) és Mini (4-10kg), így 2 félét kaptak.


A Brit Care Medium Breed mennyivel nagyobb szemű? Valaki le tudná nekem mérni?


Előre is köszönöm



2020. jún. 19. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak annyiban más h nagyobb a szem átmérője.

Lehet ha azzal eteted elhízik és új problémád lesz.

És ha olyan mohó akkor lehet a nagyobb szem a torkán akad és megfullad az meg tuti probléma.

Ha a kis szemet egyben nyeli le nem olyan nagy gond max a fogkő miatt de az ellen adhatsz neki valami rágós csontot, én marha vagy ló lábszárat adok mondjuk ő bullmasztiff de ő sem az a rágódós fajta.

A kisebb tápot be is áztathatod hátha az kicsit lelassítja

2020. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor hízik el a kutya, ha nem megfelelő mennyiséget adsz neki, nem a táp típusa miatt.


[link]


Itt a második képen van egy egymáshoz viszonyított méret, szerintem hasznos lehet. Esetleg megpróbálkozhatsz habzsolásgátló tállal, de az is működhet, ha a tápot egyszerűen szétszórod a padlón.

2020. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a második sor balról első a small, a második a medium.
2020. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!