Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó név egy kutyának, hogy...

Jó név egy kutyának, hogy Vonatkozó? Beveneve Vonat lenne.

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy ha ugyanolyan hangsúllyal mondom a kutyának, hogy menjünk? csak bármilyen más szót mondok helyette, ugyanúgy elkezd örülni.
2020. jún. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, a hangsúly alapján tájékozódnak szerintem nagy részben. En ezert is nagyon figyelek mindig ra, hogy erősen kifejezzem a hangsúlyommal, hogy megdicserem vagy leszidom. Ha valami rosszat csinal is azt mondom neki hogy mit csinaltal? Meg hogyha valami nagyon aranyos dolgot akkor is. Setanal a sziat közömbösen mondom, az azt jelenti ha nem jon velem itthagyom(persze nyilván nem) es akkor rohan, de viszont amikor hazajovok valahonnan akkor nagyon kedvesen mondom neki hogy szia, es akkor nagyon örül, csóválja a farkát 😇😍
2020. jún. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a kutya értené a nevét minimum megharapna .
2020. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem jó név!🤣🤣
2020. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kutyának tök mindegy. De téged meg fognak bámulni ha hívod! Pláne, ha a teljes nevén.
2020. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!