Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám fél/utá...

Mit tegyek ha a kutyám fél/utálja a hámot?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kutyám, megkapta azt az oltását amivel le lehet vinni. Az első kettő napon semmi baja nem volt, sőt végig melletem ment a pórázzal. De tegnap egyáltalán nem engedte feltenni a hámot. Futott előle, harapdált, és ez ma is így volt. Mit kéne tegyek? (UI:az állatorvos ajánlotta hogy hámot vegyünk neki)

2020. jún. 19. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Játszik, nem fél tőle.

Legyél határozott és add rá.

2020. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
79%
Ha nem szereti a hámot akkor ne erőltesd rá, egyébként sem ajánlott a hám kölyök korban mert nem tesz jót a kutyának. Használj inkább egy vékonyabb textil nyakörvet, egyszerűbb ráadni és hamarabb is megszokja.
2020. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egy probléma hogy olyan kicsi mini csivava, hogy macska hám kellet rá.
2020. jún. 20. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, minden kutyára mehet nyakörv. De csak játszik, ne hagyd rá mert hamar egy kis vérengzős csivi lesz belőle mint a többség.
2020. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy szakértővel. Azt mondta nem a hám a gond, hanem hogy hagyjuk hogy úgy váljon felnőtté, hogy harap, és kiharcolhat mindent. Adodt tippeket, de azért köszönöm a válaszokat. Mindenkinek szép vakáciot
2020. jún. 20. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak felpörög a séta gondolatától sztem :D
2020. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!