Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya falka képes lenne...

Egy kutya falka képes lenne legyőzni egy hím oroszlánt?

Figyelt kérdés

Egy jól össze szokott, vad kutya falkáról lenne szó. Amibe ezek a kutya fajták lennének.


1dobberman

1rottweiler

1pitbull

1kanári szigeteki kutya

1dán dog

1pitbull

1 argentin dog.


CSAK ELMÉLETI KÉRDÉS!!


(Az olyan emberek ne válaszoljanak hogy jajj ebbe még bele gondolni is szörnyű stb stb.)


2020. jún. 21. 02:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

3-4 erős hiéna le tud nyomni egy nőstény oroszlánt. De 6an simán.

A Kutyákat nem ismerem annyira, amiket felsoroltál, de kötve hiszem, hogy teremszetülnél fogva agresszívek legyenek. Inkább elfutnak, vagy egy elesik, és a többi megmenekül.

2020. jún. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Egyépként őrző-védő, harci, és pásztor kutyákat soroltam fel.

2020. jún. 21. 02:33
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha be vannak tanítva és van rajtuk felszerelés (szöges nyakörv), bizony kihívást jelenthetnek, de a falkában elő hiénák előnye a taktika, amit csak együtt élve tudnak elsajátítani. Ebbe a hátulról támadás és rögtön az orra harapás szerepel és más állatokon is gyakorolták. No meg sokkal erősebb a harapásuk. Ezért ezt is figyelembe venném.


Kíváncsi vagyok többek nézőpontjára.

2020. jún. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
A mastiffoknak a legerosebb a harapasuk en ugy tudom a kutyak kozul,kepesek eltorni egy ember csontjait is,az oroszlanoknak relativ nem sokkal erosebb a harapasuk...viszont a fogazat ugye mas,egy hiena 2x erosebben harap egy mastiffnal is,ami a nagy szamoknal mar eleg nagy kulonbseg,foleg olyan fogakkal,azert is nagy ellenfelek.ha oroszlanolesre lenne idomitva 6 megtermett mastiff,es tudnak a gyengepontjait,szerintem le tudnak nyomni kozos erovel:)
2020. jún. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, bár a természetben nem igazán működik a death or glory felfogás. Amint valamelyik fél belátja hogy hátrányban van, szimplán arrébbáll. A győztes pedig szintén nem pazarolna felesleges energiát hogy levadássza, csak ha zsákmányt látna benne.
2020. jún. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
2020. jún. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm a játék ajánlást. XD
2020. jún. 21. 05:03
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

"Egyépként"


Engem ez jobban megijesztett, mint a kutya-oroszlán bunyó....

2020. jún. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

#8:

Na és a "teremszetülnél" szót te tudtad értelmezni? Mert én k_urvára nem. 😄

2020. jún. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Onnan indulunk, hogy a kutyafajták a domesztikáció során alakultak ki, szelekció majd tenyésztes révén, művileg az ember által.


Tehát, ezek a háziasított kutyafajták, amiket felsorolták, sosem tudnának vadkutya falkát alkotni, mert nem vadkutyák.


És nem, nem tudnának legyőzni semmit. Nincs kohézió, nincs falka, nincs tudásuk a vadászathoz. Valószínű egymást kezdenék szépen kinyírogatni, dominancia/ ill földön talált étel miatt.

2020. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!