Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű (tacskó) kölyökkutyáv...

Kistestű (tacskó) kölyökkutyával melyik kutyaiskolába érdemes menni Debrecenben?

Figyelt kérdés

Találtam néhány kutyaiskolát, de közülük többről évek óta nincs friss információ.

Egyedül a Debreceni Kutyaiskola honlapján találtam naprakész információkat, de róluk (is) itt, az oldalon megoszlanak a vélemények (igaz, 2014-2016-os kérdéseket találtam.) A Szent Ferenc Kutyaiskola működik még? Kistestű kutyával járt oda valaki?

Valakinek van valamivel frissebb tapasztalata a debreceni kutyaiskolákkal kapcsolatban? Milyen kutyaiskolák vannak a városban? Kistestű, fiatal kutyussal hová érdemes menni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lekérdezni a honlapokat:

[link]

2020. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, ez már megtörtönt :)
2020. jún. 23. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mit szeretnél a kutyussal. Ha komolyabb engedelmes, akkor érdemes a Szent Ferencbe menni. Ott évente 2x szokott lenni kezdő tanfolyam. Érdemes felhívni a kiképzőt és érdeklődni nála.

Ha inkább a pozitívabb nevelést kedveled, esetleg szívesen tanítassz trükköket, érdekel az agility, akkor a Dasze. Itt nincs tanfolyam, bármikor tudsz csatlakozni. Facebookon mindkettő fent van, tudsz érdeklődni.

Van a Grazia, talán az se rossz. De az én ízlésemnek már elég drága egy tanfolyam.

2020. jún. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy én a helyedben a daszét próbálnám ki a helyedben
2020. jún. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!