Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szokhatja meg a helyét?

Mikor szokhatja meg a helyét?

Figyelt kérdés

Vasárnap kaptam egy kiskutyát. 8 hetes staffi és labrador keverék. Bent az előszobaban kapott helyet egyenlőre, egy 2éves törpetacsi mellé (ő a konyhában lakik) nappal ki vannak engedve az udvarra.

A pici nappal még azt mondom elvan, de az esték kegyetlenek. Kb szürkülettől éjfélig sír, vonyít, majd 4fele újrakezdi amíg nem foglalkozok vele addig. Nappal is van, hogy rájön a vonyithatnék. Van egy 1 éves fiam, így katasztrófa. Folyamat felkiabálja.

Mikor a tacsit hoztuk, emlékszem az első este csinalta ezt, utána már csend volt.

Gondolkodtam estére összeengedni őket, hátha a tacsi elaltatja úgymond, vagy megnyugtatja, csak félek mert a pici az lány, a tacsi meg kan, elég fickós, nehogy erőszakba torkolljon a játék.

Próbáltam már plüssjátékot adni neki, több kaját, puhatakarót, semmi nem vált be. Valakinek valami tanácsa?


2020. jún. 24. 08:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ott a pont!
2020. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2020. jún. 24. 13:08
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Oké, az lehet. DE ha ivartalanítod akkor nem fogják bántani a másikat/huncutkodni.
2020. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha meg akarod oldani a helyzetet, akkor kéne. Ha nem, akkor szenvedjetek nyugodtan, nem az én bajom.
2020. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

1. Ivartalanítás!!

2. Egy 8 hetes kölyök még bőven nem ivarérett, szóval nem azért mászik rá, hogy felcsinálja, hanem azért, hogy megmutassa, hogy ő a falkavezér.

2020. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem azért mászik rá, hanem mert kb minden lehetőseget kihasznál. Akkor pl a kinyujtott lábam (mert annak is nekiesik) vagy a plüssmacija is a falkavezérségének áldozata?! Latszik nem volt tacskód még :D

És ismétlem. A tacskó nem lesz ivartalanítva.

Nem ez volt a kérdés még mindig....

2020. jún. 24. 13:36
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne várj csodát.

Ha nem alszol vele, nem ivartalanítod, ennyi.

2020. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok, képzeld el, egy befogadott, IVARTALAN kan tacskó keverék kutyám van, pontosan tudom, hogy milyen. És ahogy leírod, hogy miket csinál főleg nem értem, hogy miért nincs még ivartalanítva. Emellett nem tudom, hogy milyen a viszony a kutyával, tehát nem tudom mennyire tudja 'hol a helye a családban', de elképzelhető, hogy azért mászik rá a lábadra, mert dominálni próbál.
2020. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedésben vagy.

Nem számít, hogy tacskód van.

Dominálja a lábadat, a maciját és mindent, amit elér.

Ha pedig a környéken tüzelő szuka illat szálldos, simán lehet túlfűtött állapotban is.

Le kell tiltani nagyon komolyan az ilyen viselkedésről.

2020. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!