Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék Westie, vagy Yorki...

Szeretnék Westie, vagy Yorki (de inkább westiet) kiskutyát (1-2hónapossat), mutatnátok olyan oldalt neten ahol lehet venni, olcsón?

Figyelt kérdés
neten nézegettem már jó párat,de nagyon drágák,20-35ezer forintosok..:S én diák vagyok és igy nem tudok olyan drgágáért venni..:S
2010. aug. 1. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
DRÁGA? 25-30 ezer ft-ért olcsó, de az is beteges már ennyi pénzért! Még olcsóbban már csak kamukorcsot kapsz amire azt mondják westi aztán ahogy nő majd meglepődsz.
2010. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ha lehet a kérdésre válaszolj(atok)

nem vagyok kiváncsi az okoskodásra..

2010. aug. 1. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

expressz.hu

teszvesz.hu

vatera.hu

haziallat.hu

aprohirdetes.hu

apromix.hu

2010. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem mutatnék.

nem, nincs.

tudod, csak a kérdésre válaszoltam.

-.-

2010. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy kiváncsi az okoskodásra?Akkor minek kérdezel.Nagy kár ,hogy agyatlan kérdezőket nem lehet lepontozni.Az első válaszolónak nagyon is igaza volt és jót akart,de tudod mit?Vegyél valami westinek mondott korcsot,ismerek pár ilyet,még a fajtamentőket sem ajánlom neked,mert ilyen felelőtlen embernek nem való mentett kutya sem,szegények jobb sorsra érdemesek.
2010. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha drága, gyűjtsd a pénzed.

(Amúgy tenyésztőtől a kiskutyát leghamarabb 8 hetesen, tehát két hónaposan hozhatod el,m addig az anyjával kell lennie. Aki korábban odaadja, az szaporító.)

Vehetsz persze 30 ezerért is, de az valószínű beteg(es) lesz, aztán majd több százezer forintodba lesz az állatorvos. Egy lelkiismeretes tenyésztőnél, aki genetikailag öröklődő betegségekre szűreti a törzskönyves kutyáit és tényleg mindenre odafigyel, ott egy kiskutya 100 ezer forinttól kezdődik. És ez az említett fajtákban még csak a nagyon hobbi minőség.

Tudod, nekem sem volt pénzem, de gyűjtöttem, két évig! És utána vettem meg a kiskutyám, 120 ezer forintért. És megérte várni, mert nem egy ismerősömnek, akinek olcsó kutyája van, sok baja van vele. Idegrendszeri probléma, másik allergiás, harmadik epilepsziás. És van egy olyan ismerősöm is, akinek a kutyusa süket, genetikai hiba miatt. Hát ezért nem mindegy. Senki nem akar kioktatni, azt szeretnénk, hogy ne érjen csalódás és boldog gazdi legyél. Ezért mondjuk el ezeket, mert a minőségnek ára van, olcsó kutyával ha baj lesz, nem mehetsz vissza az eladóhoz segítségért...

[link]

2010. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akiteki ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél. Ha 20-25 ezer már a drága kategória, nem fogod győzni az etetését meg az orvost.
2010. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor ne vegyél. Ha 20-25 ezer már a drága kategória, nem fogod győzni az etetését meg az orvost.

---->


hát nem olcsó egy kutyáért ,már ne is haragudj:D föleg hogy diák vagyok,nyári munkát sem tudok elvállalni még(15vagyok),szüleim meg egy szaros kutyára nem adnak 30ezer forintot.

az etetés meg az orvossal ne lenne gond

2010. aug. 1. 21:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem olcsó kutyáért? De, kutyáért 20-25-30e ft olcsó! Nem is tudom, hány éven keresztül gyűjtögettem, mire most, 2 hónapja tudtam venni kiskutyát 100e ft-ért. Tenyésztő, idegen vérvonal, stb... na ez tényleg nem volt olcsó, viszont megérte!

Egy oltás nincs meg 5e ft alatt, és így tovább... a kutya szinte még a legolcsóbb a továbbiakhoz képest...


Ha ennyire nem felelnek meg neked az árak, nézz körül menhelyeken, rengeteg fajtatiszta kutya van ott is, nem ritka az sem, h még kölyök.

2010. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, az lemaradt h 18/L.

Szaros kutya? Hmm... Lehet át kéne értekelned, h kell-e neked egyáltalán.

2010. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!