Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mutatnátok képet arról, hogy...

Mutatnátok képet arról, hogy néz ki a golyók helye ivartalanítás után? (varratszedés után)

Figyelt kérdés
Akár a saját kutyusotokéról, akár ha a neten van fent valahol ilyen kép, én sajnos nem találtam.
2009. aug. 15. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

fu keresem 20perce,nemtalálok énse. adjuk fel:D

amugy minek az neked?

2009. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én kutyámnak csütörtökön lesz a varratszedése, ha aktuális lesz még akkor, szívesen küldök.
2009. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Aktuális lesz. Nekem egy 5 hónapos kan kutyusom van és én is szeretném ivartalaníttatni, de el enm tudom képzelni milyen lesz ott neki utána. Ezért kíváncsiskodom:)
2009. aug. 15. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 kan kutyát ivartalaníttattunk 2 dokinál és 2 féleképpen csinálták... :-)

Az első a hasán csinált két 3-4cm-es vágást és a herezacsi megmaradt. Ez (természetesen üres volt) pár hónap alatt "felszívodott" eltünt és varratok is alig látszottak.

A második egyszerűbben csinálta egy nagyobb vágással (kb:6-7cm) az egészet egyszerre kiszedte és nem maradt utána semmi, pár hét után kinőtt a szőre és azóta nem találni a helyét sem.

2009. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi:) Képed van esetleg róla? Ha nem akarsz mutatni megértem. Csak mivel abszolút nem vagyok vizuális típus így nem nagyon tudom elképzelni milyen is lesz utána:(
2009. aug. 15. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen műtenek kan kutyát a dokik:

A zacskókból kiveszik a heregolyókat, és a zacskó megmarad. Ez gyógyulás után olyan, mintha nagyon-nagyon kicsi golyesza lenne.

Levágják a zacskót a herékkel együtt. Így hátulról nézve egyszerűen nincsen ott semmi, maximum egy ici-pici bőrdarab.

2009. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor remélem az enyémnek nem hagyják meg a zacsit, azért gondolom mégis szebb ha nincs ott egy lógós zacsi.
2009. aug. 15. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha normális, jó fej a doki, a műtét módját te választhatod meg.
2009. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó fej a dokink. Csak nem tudom, az nem úgy van hogy neki van egy módszere és akkor aszerint csinálja ami szerinte a legjobb?
2009. aug. 15. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló vagyok, aki majd küldi a képet :P Közben rá kellett jönnöm, h a csütörtök huszadika, szóval aznap tuti nem viszem varratszedésre. Majd szerdán felhívom a dokit, hogy mehetek-e aznap, vagy csak pénteken. Egyébként tőlem nem kérdezte meg, melyik módszerrel ivartalanítsa, de ahogy látom, nem maradt üres zacsi :P
2009. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!