Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök oltások? Kezdem nem...

Kölyök oltások? Kezdem nem érteni.

Figyelt kérdés

Van egy kölyök itthon, elvileg az volt a menetrend, hogy parvo, kombi, kombi, parvo, veszettség.


Tegnap ment a 4. oltásra, ami eredeti terv szerint parvo lett volna.


Egyrészt, a párom vitte, aki totál nem ért hozzá, másrészt másik doki rendelt.


Úgy jöttek haza, hogy a kutya kapott egy harmadik kombinált oltást...


Plusz beragasztottam cetlire a könyvbe az orvosnak, hogy 2 napja kapott milprazont (még ők írták fel, tehát a gépben is benne van), így nem kell féreghajtó, de mégis adott neki.


Este felhívtam, akkor már egy harmadik orvos vette fel a telefont, aki annyit mondott, hogy nem baj, kiürül hamar a féreghajtó.


Totál nem értem, ráadásul be sem írta, hogy mit adott neki féreghajtónak.


Most akkor ez után jön még egy parvo?!


2020. júl. 2. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Többféle oltási sor is létezik a kölyökkutyákra. Az két leggyakoribb a parvo-kombi-parvo-kombi, a másik a parvo-kombi-kombi-kombi. Halottam már parvó-kombi-kombi sorról is. Kombiból többféle van, köztük olyan is ami parvó ellen is jó. Emelett van olyan kölyök (kis)kombi amiben nincs benne a parvó. Az általad felírt oltási sor viszont biztosan nem jó, a doki jól csinálta, hogy kombit adott utolsónak.
2020. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Biocan Novel DHPPI/L4 a 3 db kombinált és Novel Puppy az első.


Úgy látom, hogy mindegyikben van parvo ellen.


Köszönöm!

2020. júl. 2. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!