Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy chihuahua kölyök oltási...

Egy chihuahua kölyök oltási programja mennyibe kerül? Mik a kötelező oltások? Ha 8 hetesen kerül hozzám a kutyis és még nem volt oltva.

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha 8 hetesen még nem volt oltva, akkor hidd el, nem kell neked az a kutya. Az semmi mást nem jelent ,csak azt, h szaporítótól van, egy szapis csivi meg jó, ha életben marad.
2014. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elvileg 6 hetes korban kezdődnek az oltások, akkor már kellett volna, hogy kapjon egy parvo ellenit.


Egyébként ahány orvos, annyiféle vakcina és oltási program. Az enyém kapott két parvo ellenit és két kombináltat, 3 hetenként (6 hetesen az elsőt, még a tenyésztőnél), aztán 4 hónaposan a veszettség ellenit és 9 hónapra rá még egy veszettség ellenit.

Egy oltás kb. 4000 ft, de Pesten lehet ennél több is, sőt, általában ott több.

2014. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az általános program


6 hetesen parvó

8 hetesen kombi

10 hetesen kombi

12 hetesen veszettség


De biztosra veheted,hogyha 8 hetesen még nem volt oltva,az úgy csivava,ahogy én apáca,és úgy is egészséges,ahogy én építészmérnök.

2014. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd meg ezt a kiskutyát.
2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10e ft nem tenyésztőtől.

Van egy 5 éves egészséges németjuhászunk 4 hónaposan hoztuk el de az se volt se féreghajtva se oltva még akkor. De ha ti mondjátok átgondolom, gondolom a kettő nem ugyan az, de mégis kutya az kutya nem?

2014. febr. 8. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy nj 35 kg,és nincs agyon nyomorítva.

Egy csivava társasági,öleb kutya,alapból gyengébb,mert iszonyat pici,természetellenes.

És ezt megspékelik azzal,hogy semmilyen egészségügyi előírást nem tartottak be és oltás nélkül adják el.


Én nem venném meg,mert van rá esély,hogy baja legyen.Akár el is pusztuljon.A "kedves" eladót,meg nem érdekli,megkapja a pénzét és gyártja tovább az ilyen kutyákat.

2014. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp ne vedd meg!!!!

ezzel egy szaporítót fogsz támogatni.

még az se biztos, hogy 8 hetesen adja.

kérlek írd ki a nevét, elérhetőségét hátha van közöttünk egy hatósági ellenőr, aki feltenne neki pár kérdést.


minimum 1 oltásnak, 2 féreghajtásnak, CHIP-nek, törzskönyvnek, szülök szűréseinek kéne lenni!!!


NE VEDD MEG.

inkább ments meg egy menhelyes kutyust.

2014. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


ez a hirdetés, emailben válaszolt mikor irtam neki h beteg kutyát nem akarok és oltási könyvét meg akarom nézni.


Amugy menhelyi kutyákat nézek de amiket kinéztem eddig akkor tályt vitték el, ezért gondoltam h veszek. De lehet tovább várok.

2014. febr. 8. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10 ezer forintért semmilyen kutyus nem létezik. Maximum a menhelyről hozott, akinek csak az oltásait kell kifizetni.


Hidd el nekem, nem kapsz csivavát 10 ezer forintért.


Az előttem szólók is írták, de elmondom neked én is: EZEK SZAPORÍTÓK!


A tenyésztő arra törekszik, hogy a lehető legegészségesebb, standard-hez legközelebb lévő, örökletes betegségektől mentes CSIVAVÁT adjon. A tenyésztő célja a fajta nemesítése.


A szaporító ezzel szemben az egyedszám növelésére törekszik, valószínű nála a beltenyészet, az érdekli, minél több kiskutyája legyen, amiket eladhat, az egészség nem számít.


Ne vedd meg!! Tizen évre szeretnél társat? Akkor ne sajnálj érte 100 ezret.


Egyébként, ha meg is veszed 10 ezerért akkor is nagy a valószínűsége, hogy a következő kétszázat pár hónap alatt rá fogod költeni.


Menhely, fajtamentés és tenyésztő. Ez a három lehetőség létezik sajnos. Az expressz, apród, jófogás az nem választható opció.

2014. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
hát nem tudom én viszont elgondolkodnék rajta...nekem úgy tűnik hogy ez egy véletlen szaporulat lett, és nem pedig szaporítók...mi is ismerőstől, véletlen szaporulatból vettük a kutyánkat, és állítom ha versenyeztetnénk akár díjnyertes is lehetne, tökéletesen megfelel a fajtára jellemző előírásoknak :)
2014. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!