Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus illene hozzám?

Milyen kutyus illene hozzám?

Figyelt kérdés
Lakásban szeretnék kutyát tartani, aminek nem hullik a szöre, vagy csak minimálisan (mielött valaki leírja, de, léteznek olyan kutyák amelyek nem hullatják). Jó nagy sétákra szeretnék vele elmenni, és velem aludna, szeretgetni is legyen alkalmas. Köszönöm a válaszokat!

#kutya #szőr #Melyiket javasoljátok?
2020. júl. 2. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha te tudod melyiknek nem hullik a szőre akkor tudsz egyedül is választani.

Vegyél kínai kopasz kutyát.

2020. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekem mini csivava van, minimalisan hullik a szore es imad setalni :)
2020. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Mini csivava? Az milyen? Egy méretben létező fajta.
2020. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Oké
2020. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Törpe uszkár
2020. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Rövidszőrű vizsla?
2020. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lakásba mekkora testü kutyusig menjek? (Imádom pl a boxereket)
2020. júl. 3. 00:18
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A boxert nem igazán ajánlom lakásba. Sokat kell mozogjon, s tudom azt írtad, hogy jó nagy sétákra mennél vele, de tizen akárhány évig naponta legalább 2x sétálnál vele órákig? Ha biztos vagy benne hogy meg bírod, akkor mehet. Csak a lakás is olyan kell legyen. Nagy kutya. Ne lepődj meg ha összetörik valami.


Más szempontból ha a szőrrel van probléma akkor inkabb bichon. Az hipoallergén, s az ágyban is jobban elfér, mint egy boxer.


Vagy uszkár. Séták között jót aludhatsz vele is :) és nagyon okosak (bár igazából a többi is)

2020. júl. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom rengetegen mondják hogy bichon...de engem valamiért taszítanak a fehér kutyák, az uszkárt sem szeretem. Tudom, ez alapján reménytelen vagyok kutya ügyileg... És mielött mondanátok, nem megyek menhelyre. Szeretem tudni mire számítsak mielött megveszem.
2020. júl. 3. 03:44
 10/13 anonim ***** válasza:

"Lakásba mekkora testü kutyusig menjek?"


Mekkora lakás és mennyi mozgástér van benne?

Itt a jogszabályi szöveg:

"(5) * Tilos

a) kistestű ebet 10 m2-nél, közepes testű ebet 15 m2-nél, nagytestű ebet 20 m2-nél kisebb területen tartósan tartani."

"c) * kistestű eb: olyan eb, amelynek testtömege nem haladja meg a 20 kilogrammot;

d) * közepes testű eb: olyan eb, amelynek testtömege 20-40 kilogramm;

e) * nagytestű eb: olyan eb, amelynek testtömege meghaladja a 40 kilogrammot;"

2020. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!