Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esélye van a nyerésre?

Mennyi esélye van a nyerésre?

Figyelt kérdés

Egyéves amstaffal vasárnap megyünk hajdúdorogra a kutyakiállitásra. ágatlan fülű, 25 kg körüli szuka.

Mennyi esélye van vágatlan füllel?


2010. aug. 2. 10:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egy tájjelegű kiállításon azért nem ez megy, mert ott nem nagyon van tétje és a kérdés erről szólt.
2010. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
vannak ezeknél fontosabb dolgok is a kiállításon, nem ezeket nézik elsősorban...
2010. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
kölönben is első kiállításon ne várj sokat...azt hiszed, hogy elsőre csak úgy öledbe hullik a "győzelem"??? majd ha ott leszel, ugyis meglátod, hogy ezért dolgozni kell rendesen...nem csak az, hogy gondolunk egyet, aztán visszük a kiállításra...de ezt ugyis meg fogod tapasztalni....így tanul az ember
2010. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Akiteki ***** válasza:
Ez nem egy rendes kiállítás lesz. Valami helyi játék. Akár nyerhet is, de lehet hogy nem. Nem az lesz a szempont, hogy mennyire felel meg a standardnek.
2010. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Soha nem az a szempont, hogy felel meg a standardnek, akár helyi játék, akár nem...
2010. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Akiteki ***** válasza:

Ilyet a vesztesek szoktak mondani.

De mindegy, csak meg akartam nyugtatni a kérdezőt, hogy nem kell véresen komolyan venni, lesz ott mindenféle kuty, még nála is tájékozatlanabb gazdikkal. Egy jó játék lesz, nem fog senki a címekre hajtani.

2010. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A nyertesek mindenhol és minden fajtában, az a két három csókos, vagy aki a fajta egyik bírójától vette a kutyát.

De erre hamar ráfog jönni a kérdező!

Ha pedig nem akar nyerni, csak egy kutyákkal együtt töltött napot akar eltölteni, arra jó!

2010. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Akiteki ***** válasza:

Tényleg ne szenvedj már ennyit! El akarja vinni valami helyi játékra, ahol nyerhet a kutya egy sípolós játékot vagy egy labdát. Most erről van szó.

Elhiszem, hogy megkeseredett vagy, van ilyen. Majd ha hosszú évek óta jársz kiállításra, egyre jobb kutyáid lesznek, másképp fogod látni a dolgokat. Olyan kutyát kell kiállításra vinni, akire nem lehet ráverni.

A kérdező meg hagy szórakozzon, ne vedd el az örömét.

2010. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Majd Te is "megkeseredett" leszel 25 év kiállításra járás után. Én magam inkább tapasztalatnak mondanám.
2010. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Akiteki ***** válasza:

Tévedés. Eleinte én is azt hittem, hogy totál esélytelen vagyok bármire. De ahogy telnek az évek, egyre jobb kutyáim vannak egyre szebb eredményekkel. És ez így van rendben.

Továbbra is azt mondom, hogy senki kedvét nem kell előre elvenni. 10 évvel ezelőtt én sem gondoltam volna, hogy egyszer az lesz a gondom, hogy leszakad a polc a serlegek alatt, ahogy a múlt héten történt.

2010. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!