Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyák keveréke...

Milyen fajta kutyák keveréke lehet?

Figyelt kérdés

És szerintetek milyen név illik hozzá? 3-4 év körüli kan kutyus (már van neve, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre)


[link]


2010. aug. 2. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szálkás szőrű tacskesz tutira van benne :) Egyébként én Borzasnak hínám :)
2010. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó:P illik rá:D szerintem is szálkás tacsi meg még valami nagyobb fajta kutya... csak fogalmam sincs mi xD
2010. aug. 2. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
chauser-sz.szörü tacsi-havanese keveréke
2010. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyobb a havanese-nél... én német juhászra gondoltam, mert hasonló színű a bundája
2010. aug. 2. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a bearded collie jutott eszembe róla a tacsi mellett, de lehet, hogy hülyeség.
2010. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

édes nagyon:)

Amúgy sztem snauzer-szálkásszőrű tacsi keverék:)

2010. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
husky-szálkás szörü tacsi-chauser keveréke ez tuti.jah és nem nem hasonlit a színe a németjuhászra,hanem inkább a huskyra.!
2010. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó, igazad lehet... talán inkább husky, mint német juhász, mert amikor sétáltatjuk úgy húz, mint egy szánhúzó kutya:D:S amúgy milyen a chauser kutya? tudnátok linket küldeni róla?
2010. aug. 2. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Valahogy ír farkas kutya,kaukázusi,és valamelyiknek egy kisebb testű keverék jött össze a másik fajtatiszta féle

kutyával:) Borzas,Kicsi,Árnyék,Kirán,Alattyán,Álmos,Alma,Békás,Béke,Betyár,Cafra,Cövek,Cécó,Csala,Csorgon,Csorbán,Dejte,Delinke,Ede,Gézengúz,Fényes,Haver,Jaba,Jojo,Kacor,Picur,Tagló,Tegle,Zsemi.

2010. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez a kutya nagyon hasonlít rá, csak kisebb, mint ő.


[link]

list.com/dog_breed_images/95/big/dandie_dinmont_terrier_dog.jpg&imgrefurl= [link]

2010. aug. 3. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!