Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza a hátsó lábát a...

Miért húzza a hátsó lábát a kutya? Mibaja lett?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja vettem észre hogy keveset eszik nagyon. Ma reggel fura volt hogy egyhelyben fekszik sokáig utána mikor hivogattam magamhoz sokára jött hozzam akkor láttam alig bir ide jönni, 1 hátsó lábát huzza

2020. júl. 13. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok

#10 azért ne hasonlíts már össze egy embert egy kutyával. Ha már 2 állatorvos is megmondta, hogy torokgyulladása van, akkor biztosan kamu, persze. Nem kötelező elhinni, de attól még létezik ilyen. A sántítás a torokgyulladás egyik tünete, a fáradtság és étvágytalanság mellett, de ugyanígy más betegségek tünete IS lehet. Látszik, hogy nem vagy jártas a témában, legközelebb nézz már utána rendesen, mielőtt kétségbe vonod az orvosok tudását.

2020. júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Képzeld, utánanéztem és meg csak hasonlót sem talàltam. De nyilvàn én vagyok a hlye, mert a kutya anatómiája kicsit sem hasonlít az emberére.

Kérlek linkelj màr csak egy olyan cikket, amiben azt állítják hogy a kutya azèrt sántít mert fáj a torka és megbízható forrásból származik! Inkább diszplázia, mint torokfájás. Nyilván az étvágytalanság lehet torokfájástól, de a nagy fájdalomtól is, amit a lábában érez.

2020. júl. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!