Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy bejöhessen a kutya?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves tacskó-palotapincsi keverék kiskutyám.

4 éves korában találtuk az utcán és azóta kint tartjuk.

De télen annyira sajnálom szegényt, vacog, reszket és fázik kint, de mégse akarja beengedni.

Rövidszőre van egyébként.

Azt mondja azért nem akarja beengedni, mert nagyon hullik a szőre (ami igaz is).

De most néztem vitamint (bőrregeneráló), lazacolajat és minőségi tápot(azt nem biztos, hogy kapni fog, mert nagyon drága) mert azt olvastam, hogy ezektől kevésbé hullik a szőre és naponta fésülném.

Ha a szőr problémát megoldanám akkor tartási körülmények:

Reggel suli előtt(persze mikor van) 15 perc séta, aztan 3óra fele érek haza akkor egy 1 órás séta+ játék, este még kivinném egy egészségügyi sétára (sok a kutya reggel és este ezért nem jó mászkálni ).

Tudnátok valami tippet adni, hogy győzzem meg róla anyumat, hogy bent jobb helye lenne?? Köszönöm a válaszokat előre is!!



2020. júl. 16. 23:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 anonim ***** válasza:
36%

Nem fog addig élni. 10 éves, ezzel a tartással vagy az idei vagy a következő télen megfagy. Egy kistestű kutyát eleve tilos kint tartani.


Aki állatkínzó, és önzőségből 6 éve folyamatosan nézi végig minden télen, ahogy az állítólagos szeretett állata szenved, az nem érdemel empátiát! Láthatóan benne sincs empátia az állata felé, csak az önzés. Ne haragudj, de én ezt nem tudom sajnálni, de még csak elfogadni se!

2020. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/140 A kérdező kommentje:

Anyukám nem tud több pénzt adni, oltási, bolha,kullancs elleni védelem, féreghajtózás is megvan.

A táp az nem minőségi, de nem is a legrosszabb, most Orlandot kap és maradékot.

2020. júl. 17. 23:28
 53/140 anonim ***** válasza:
27%

"Lidl be lehet kapni az Orlando tápot amibe elvileg 26% hús van.

Az jobb lenne neki?"


"Most Orlandot kap és maradékot"


Mekkora kis kamus vagy te... hazudgálsz össze-vissza

2020. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/140 A kérdező kommentje:

Nem kamus vagyok, azért írtam, hogy most Orlandot kap mert holnap azt fogunk neki venni.

Ma például májkrémes kenyeret evett( elfogyott a kutya kaja).

Nem kell egyből megszólni.

Az Orlando az jobb mint a sparos kutyatáp?

2020. júl. 17. 23:51
 55/140 anonim ***** válasza:
23%

Nem jobb. De màr irták neked.


Májkrémes kenyér... pffff... annyira szánalmas, amit csinálsz...

2020. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 A kérdező kommentje:
Nem volt itthon semmi más, mi is azt ettük, ő is, csak 1 nap kapta.
2020. júl. 18. 08:21
 57/140 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket annak aki privátban írt.

A lazacolajat, tojást és a vitamint megvesszük.

A pénzt elkezdtem gyűjteni egy Brit Prémium tápra, évenként 1 zacskóval tudok szerintem majd neki venni.

Anyukám most a kórházba fog befeküdni , olyankor behozom a kutyát, és mikor hazajön és lássa, hogy rend van és tisztaság, remélem megengedi, hogy bent maradjon.

Ha mégse, télen megprobálok neki valami szalmát és hungarocellt szerezni.

2020. júl. 18. 09:08
 58/140 anonim ***** válasza:
28%

Làtja*


A lazacolaj, vitamin es tojás árából tudsz venni tápot...

2020. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/140 A kérdező kommentje:

De azokat az orvos mondta, hogy feltétlenül vegyek.

Amugyis a vitamin + lazacolaj nagyon max.3000Ft

A táp meg 8000Ft

2020. júl. 18. 14:30
 60/140 anonim ***** válasza:
100%

Mit szàmoltunk ki pár kommenttel felhebb? Aaaazt, hogy ha egy 900 ft-os tápot veszel, akkor 4000 ft-ból megvan az egész havi kajája a kutyának.


Ha mondjuk egy teljesen elfogadható középkategóriás tápbam gondolkodsz, mondjuk happy and fit, kimérve veszel neki 4.5 kg-t, ami elég egy hónapra, akkor az 4.5*750(kilóár)ft = 3375 ft. A kutyád teljes havi ellátása megoldja, egy közepes minőségű táppal.


Minek erőlteted a lazacolajat es vitamint, amivel normál táp hiányában semmire sem mész. :)

2020. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!