Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy bejöhessen a kutya?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves tacskó-palotapincsi keverék kiskutyám.

4 éves korában találtuk az utcán és azóta kint tartjuk.

De télen annyira sajnálom szegényt, vacog, reszket és fázik kint, de mégse akarja beengedni.

Rövidszőre van egyébként.

Azt mondja azért nem akarja beengedni, mert nagyon hullik a szőre (ami igaz is).

De most néztem vitamint (bőrregeneráló), lazacolajat és minőségi tápot(azt nem biztos, hogy kapni fog, mert nagyon drága) mert azt olvastam, hogy ezektől kevésbé hullik a szőre és naponta fésülném.

Ha a szőr problémát megoldanám akkor tartási körülmények:

Reggel suli előtt(persze mikor van) 15 perc séta, aztan 3óra fele érek haza akkor egy 1 órás séta+ játék, este még kivinném egy egészségügyi sétára (sok a kutya reggel és este ezért nem jó mászkálni ).

Tudnátok valami tippet adni, hogy győzzem meg róla anyumat, hogy bent jobb helye lenne?? Köszönöm a válaszokat előre is!!



2020. júl. 16. 23:41
 101/140 A kérdező kommentje:

Van normalis kaja a hazban, de vagy mi eszunk vagy a kutya.

Es azert itt 6 ember van , abbol 1 csecsemo

2020. júl. 21. 21:02
 102/140 anonim ***** válasza:
40%
A csecsmők tejet isznak
2020. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/140 A kérdező kommentje:
Tapszer
2020. júl. 21. 21:33
 104/140 anonim ***** válasza:
52%
Megint ugyanoda lyukadunk ki. Aki mélyszegénységben nyomorog 6-an, és el kell dönteni, hogy vagy a kutya eszik vagy a "kiccalád", annak nem kell kutyàt tartani. Ne legyen màr érdem bmeg, hogy nyomorba szültök meg kínoztok állatokat. Pfujj, te!
2020. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/140 A kérdező kommentje:
Kinzas ha foglalkozva van vele?
2020. júl. 21. 22:18
 106/140 anonim ***** válasza:
26%
Igen!
2020. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/140 A kérdező kommentje:
Hat ez hihetetlen
2020. júl. 22. 10:23
 108/140 anonim ***** válasza:
35%

Pedig hidd csak el! Az, hogy nyomorban èltek egy rakáson, szeméttel etetitek, kint nyommog, és az egyetlen dolog, amit pozitívumként tudsz felhozni, az az, hogy néha néha megsimogatod meg sétáltok pár kört a ház körül.


A "foglalkozva van vele", ott kéne kezdődjön, hogy: normális kaja, normális felszerelés, kutyasuli, futi, kutyahaverok, túra, kirándulás és bent-lét.


Szóval, hidd csak el, hogy szar, amit "nyújtasz"!

2020. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/140 A kérdező kommentje:

Felszerelés:

Bolha kullancs ellen nyakörv

Kutyatál 2db

Póráz

Hám

Fésű

Most bent van: kutyafekhely

Oltások


Kutyasuli minek ha hallgat rám, az alap dolgokat megtanítottam neki(marad,fekszik,ül,gyere,nem szabad,pitizz).


Kutyafutottató nincs , réten szoktam elengedni.


Kutyahaverok: unokatesómnak vannak yorkijai , azokkal szokott játszani, sétálni.


Napi 3 séta van, reggel délután és este.

Abból egy 1 órás, meg kettő 30 perces.

Itthon ha van kedve játszunk is.

Gyakoroljuk a megtanult trükköket.


Ha sétálni megyünk a barátaimmal, beviszem a városba(falun lakunk), tóhoz, stb., olyankor 3-4 órát is mozog folyamatosan.


És bent van most, és ha minden jól bent is marad.


Egyedül az a baj, nincsen minőségi kajája.

Szerintem ez nem a legnagyobb probléma, az Orlando tápban amúgyis 26% hús van, nem a legrosszabb.

2020. júl. 22. 13:15
 110/140 anonim ***** válasza:
26%
De, ez a legnagyobb probléma. És ezt már elmondtuk 108-szor. Ideje lenne felfogni. :)
2020. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!