Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék fajtiszta kölyök...

Hol tudnék fajtiszta kölyök Kaukázusi Juhász kutyát venni?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy mennyi vagy hogy hol van de nagyon szeretnék egyet!


És még az lenne egy olyan kérdésem hogy a Csehszlovákiai farkaskutya legális e Magyarországon és hogy kellennek e a tartásához papírok?

Mint például egy Erdei farkashoz?



2020. júl. 18. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki menhelyet ajánl merthogy ott van a sok kutya.

De aki fajtisztát szeretne akkor ne mondjuk neki, hogy menhely (bár ott is van fajtatiszta).

2020. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ingarian Kennel

Vom Hause Norky Kennel

Crying Wolf Kennel

Ezek a tenyésztők vannak, bár nem meglepő , hogy külföldiek.

Szerintem az ára is magas.

Én nem ajánlanám a farkaskutyát, nehéz vele bánni még tapasztalt kutyásoknak is, rengeteg mozgás kell neki.

15 éven keresztül minimum.

Megtudod ezt neki adni?

Német juhász, Border Collie vagy ilyen fajták esetleg nem tetszenek? Ezekkel könnyebb bánni

2020. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11 A fajtamentés is menhely, és ott bár nincs törzskönyvük a kutyáknak, a fajtának megfelelnek. Ha külföldre kell kiutaznia a kérdezőnek ("Mindegy hogy mennyi vagy hogy hol van de nagyon szeretnék egyet!"), akkor sem lesz drágább, mint a törzskönyves, és mivel remélem nem szaporítani akarja, így gondolom nincs is szüksége papírra, ha a kutya megfelel neki.
2020. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, csak hogy ne keveréket ajánjunk neki hanem akkor menhely fajtatisztát
2020. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nyugodtam lehet szídni nem hat meg, már nem egy nagytestű kutyám volt és van is. (jelenleg egy Bernipásztor és egy Sárhegyi juhászkutya) Én sem tudhatok mindent a kutyákról. És amúgy köszi hogy leírtátok hogy lelkileg egy sz@r vagyok meg hogy pszichológushoz kéne járnom, tök jól esett, mikor amúgy ez nem igaz. És a farkaskutyához meg csak feltettem egy kérdést mert nem tudtam, egy szóval sem mondtam hogy szeretnék! De ha valaki félreértelmezte akkor én kérek elnézést hogy nem jó a szövegértésed! Mert én azt írtam hogy Kaukázusi Juhász kutyát szeretnék és lesz is mert már találtam egy 5 hónapos kan kölyköt. És nem kell beszólni hogy nem lehet három nagytesű kutyát tartani mert szerintem 500 m2 elég nekik egy kis kerti tóval és sok fával szóval nem kérem a beszólásokat.

Akik meg normálisan és kultúráltan válaszoltam azoknak köszönöm!

2020. júl. 19. 16:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van! Nagyon jól megirtad! Sok sikert majd irj, hogy mi lett, hogy vagytok az 5honapos kutyussal
2020. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fajta tiszta kutyus? Vagy hol leltél rá?
2020. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!