Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megállapítani 1...

Kit000 kérdése:

Hogyan tudom megállapítani 1 kaukázusi kiskutyáról hogy fajtiszta-e, vagy valamilyen keverék?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fajtatiszta, akkor van törzskönyve is. Ennyi, semmi mással nem állapítható meg a fajtatisztaság.
2013. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Biztos, hogy fajtiszta, hisz azért az látszik rajta, hogy kutya-e. Amúgy megnézed a törzskönyvét.
2013. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
18%
nagyon nehéz, mi úgy fogadtunk be egy kis kaut, akiről kiköpötten azt lehetett mondani, hogy kau:) de most, hogy megnőtt, egy közepes testű kis kau-keverék:) mondjuk ha tömzsi az orra, nem hosszú, akkor oke:)
2013. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerű. Ha az összes felmenője kutya akkor fajtiszta. Ha arra vagy kíváncsi hogy fajtAtiszta-e akkor ez is rendkívül egyszerű. Ha van törzskönyve fajtAtiszta ha nincs max. fajta jellegű keverék.
2013. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talált kiskutya, szal törzskönyve nincs...Külső vonásokra gondoltam volna, hogy úgy egyáltalán megállapítható-e.
2013. febr. 1. 12:05
 6/8 A kérdező kommentje:
De azért köszi a válaszokat:))
2013. febr. 1. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Megvárod míg felnő és akkor majd kiderül, hogy mire fog hasonlítani. De hogy fajtatiszta-e, az nem fog kiderülni akkor se.
2013. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézettetek chipet az állatorvosnál? Hátha keresik valahol, esetleg tényleg egy törzskönyves ki kau. Ha nincs, akkor meg lehet bármi, esetleg egy képet linkelhetsz róla.
2013. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!