Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának nem baj ha...

Egy kutyának nem baj ha minden nap ugyan oda viszem el sétálni, vagy változatosak kell lenni?

Figyelt kérdés
Van egy amstaff kutyám, 4 éves és minden nap ugyan oda viszem sétálni, napi 2x. Ez ugye nem gond vagy változatosak kell lennie az útvonalak? Válaszokat előre is köszönöm

2020. júl. 19. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem olyan fontos, de azért olykor vidd el új helyekre, ahol új dolgokat észlelhet, és azokon a helyeken talán mást is tudtok csinálni, amiket a monoton útvonalon pl. nem :)

Nem olyan fontos, de szerintem néha iktass be új helyeket, neki is jobb a változatosság.

Semmi baja nem lesz attól, ha ugyanoda viszed mindig, de viszont, ha szereted és szerettek sétálni, akkor engedj neki is és magadnak is új élményeket :)

2020. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Az én kutyám egymás után kétszer nem hajlandó ugyan arra menni vonakodás nélkül. Vidd másfelé is, hogy ne unja meg.
2020. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A mi kutyánk előbb utóbb mindegyik kutyafuttatóban otthon érezte magát és elkezdett agresszív lenni, azt hitte az ő területe és őrizte. Mi azért visszük más helyekre is. Ha a tied nem ilyen agresszív fajta, akkor nem biztos, hogy kell.
2020. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 10 éves kutyám van, mi minden nap 1helyre megyünk (nem tudunk máshova sok kutya miatt), eddig nem unta meg szerintem ezután sem fogja.
2020. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

4 evesen fuss is vele vagy bicajozz vagy rollerezz. Lenyeg,h fusson is a kutya. Nekem is amstaffom van. Alapbol lusta kutyak,ha heti 3-4 x fut par orat/alkalom. :) En szenvedelyes futo vagyok,azert vettem a kutyat is.


Boltokba is bejarunk,korberajongjak,simogatjak,szereti a zenet,az embereket,a tarsasagot. Futtatoba is megyunk,ha ot szereto kutya van bennt. (Nem eroltetem a baratkozast. Ha nem szimpik egymasnak,nem megyek be.)


Seta kozben is tanitom. Eloszor kezjelekre tanitottam. Tudtad,h majdnem 360 fokban(teljesen hatra is lat?? Ha elol megy,akkor a masik(poraztalan kezem) latja!!


Fejmozdulat jelekre is tanitottam,ha csonagot cipelek es eszek ,akkor fejjellel navigalom.


Ilyen okos kutyat eletemben nem lattam.


Nagyon elvezi az emberi tarsasagot is! Ha beultok vhova,vigyed,vagy ha barhol taliztok baratokkal,vigyed ot is!

2020. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!