Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapelusra átszoktatás?

Kutyapelusra átszoktatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai reggelen eltört a lábam,4 hétig gipszben lesz. Van egy lakásbeli kiskutyám akivel napi 3× szoktam sétálni viszont ez most ugye nem kivitelezhető. Segítséget nem igazán tudok kérni, illetve a szomszéd napi egyszer leviszi sétálni hogy ne legyen bezárva ő is, de ennyivel nem bírná ki az egész napot. Erre lehet megoldás a kutyapelenka? Alapvetően nem vagyok a híve és kifejezetten félek is hogy hogyha odaszoktatom már csak oda fogja végezni a dolgát vagy újra fog pisilni a lakásba mindenhova. De más megoldást most így az elején nem igazán tudok találni de igyekszem. Lehet ebből később bármi baj?

2020. júl. 20. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos nagyon megszívhatod, ha megtanulja, hogy bent is lehet.


Lehet nem is fog menni, vagy mire megszokja, lekerül a gipsz.


Biztos nem tudod másra bízni? Mondjuk innen?


[link]

2020. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Mi az erkélyre rakunk kutyapelenkát, hogy éjszaka ki tudjanak menni pisilni- kakilni napi 2 séta mellett is.

2 kutyánk van, az egyik simán kibírja reggelig, a másik többnyire ügyesen használja a pelenkát, de sajnos előfordul, hogy mégis inkább a felmosóvödröt célozza meg pisiléskor.. :( A héten lecserélem és az újat mindig be rakom majd a szekrénybe, remélem nem talál ki valami még rosszabbat, amit le sem lehet takarítani... :D


Kutyafüggő ez szerintem. Viszont törött lábbal a pelust is mindig összeszedni.. Nem lesz egyszerű neked :( Kitartást és jobbulást kívánok!

2020. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Húgomnak két éves kutyusa van. Napi 2X van sétáltatva, de van neki kirakva pelus, hogy ha mégis kéne. És használja, főleg éjjel, néha nappal is, ha meleg miatt sokat iszik. De ez tényleg kutyától függ.
2020. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A válaszokat is meg a belinkelt oldalt is. A szitterkedés alapvetően jó lenne csak most a vírus miatt ( rendezvényszervező vagyok...) kicsit jobban oda kell figyelnem a dolgokra pénzügyileg. Szerintem felhívom az állatorvosàt beszélek vele mit gondol es az alapján megpróbálom a pelust
2020. júl. 20. 09:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves hármas válaszoló! Tehát akkor nem téveszti meg a ,,kettős" szoktatás. Minden kutya más de nagyon jó ilyet is hallani!
2020. júl. 20. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A gipsz törött lábra 6 hét szokott lenni.Nekem a bokám törött el egy egyszerű elesésből.Félre léptem.A kutya pisilhet a kádba vagy a zuhanyzóba amit le lehet mosni.Kakilhat újságpapírra is amit fél tudsz szedni azonnal és bedobni a Wc-be.Persze nagyon kell figyelni, hogy mikor kell neki a dolgát végezni és elcsípni időben azt.Én megtanítottam neki, hogy most pisilsz amikor kiviszem.Amikor pisilt akkor mondtam neki pisil és megdicsértem.Ezt később is érteni fogja majd.
2020. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az orvos 4 hetet mondott aztán gondolom meglátjuk. Csak tudja mit csinál :) úgyis lesz még röntgen utána

De a tippeket köszi!

2020. júl. 20. 11:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le titeket, mindenkinek ment a zöld kéz
2020. júl. 20. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm, kedves kérdező! Minden jót kívánok neked és a kutyusodnak! Eddig hogy telnek a napjaitok?

:)

Én most, hogy így lepontoztak, arra jutottam, hogy többé nem használom ezt az oldalt. :D (2-es vagyok)

Ilyen rosszindulatú embereket, és még csak ki sem fejtették, hogy mi a problémájuk a válaszokkal.

2020. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aaa nagyon szépen köszönöm! Igazából elvagyunk nagyjából én feltörlök utána mert ez a pelusozás csak 10/3× sikerül de még mindig félek hogy összekavarodik. De legalább a szomszéd tényleg tud sétálni vele 1× és akkor kifutkározza magàt :)) Holnapra szerzek családtagtól mankót és úgy még jobb lesz!
2020. júl. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!