Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fülét bekenni belülről...

Kutya fülét bekenni belülről mennyire gáz?

Figyelt kérdés

németjuhász kutya állandóan vakarja a fülét és már belülről sebes

az állatorvos ezt ajánlotta :Solutio Castellani sine fuchsino FoNo VII. Naturland

namármost én megvettem de ez embereknek való ráadásul fültisztítóval kell jol áttörölgetnem a kutya fülét elég mélyen

használt már ilyet valaki?


2020. júl. 27. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Bűzmirigye volt amúgy nézve?

Fülvisztítóval ne nyúlj mélyre, átszakíthatod a dobhártyát. Gáz vagy nem gáz, én visszamennék a dokihoz, hogy mutassa meg, hogy kell...

2020. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisujjaddal kend!
2020. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy volt e nézve,kihívtam az orvost amikor már pirosas volt a füle belül, akkor ő megnézte, mivel én semmit nem értek az állatorvosláshoz így gondolom megnézett mindent amit kell

az orvos mondta hogy ázztassam be a fültisztítót majd szépen kenjem át belül a fülét teljesen

2020. júl. 27. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A sebesre vakart fület valóban kezelni kell. Viszont a fülvakarás okát kellene leginkább kideríteni.

Unalmában nem vakarja sebesre egy kutya sem a fülét.

Az ok általában valamilyen fülfertőzés, amit gyógyítani kell.

2020. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!