Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya lakóautó kombináció...

Kutya lakóautó kombináció működhet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy lakóautót így ha valamerre el mennék kirándulni vagy ilyenek akkor nem kell szállást nézni vagy éjszaka fáradtan hazavezetni. A kutyám jól bírja az utazást de nem tudom hogy a lakóautóba el lenne egy hétig vagy nyáron akár egy hónapig. Nem akarok úgy venni hogy utána kiderül hogy a kutya nem bírja a lakóautót de ha nem veszek nem tudom meg a választ. Mit tudnék tenni?

2020. aug. 2. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
sétáltatni,levegőztetni kell legyen friss viz,friss kaja és el lesz
2020. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A kutya a gazdajaval szeret lenni ... akarhol ... csak a gazdi is ott legyen ... ennyi a lenyeg. Lakas, kert, lakoauto vagy barlang - ez csak helyrajzi kerdes.
2020. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Bérelsz egyet kis időre és elmész egy kirándulásra a kutyáddal. Akkor kiderül bírja, vagy nem a kutya.
2020. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdés :D ... és mennyire fogja imádni, hogy mindig új helyen lép ki belőle!! Szerintem nagyon jó lesz :)
2020. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Az enyém szereti. Neki (is) az a lényeg, hogy végig veled lehet. Folyamatosan új szagok, ingerek, élmények érik, amikor meg bent kell lenni az autóban, akkor bent van és fekszik. Ugyanúgy viselkedik, mint amikor szállodában vagy panzióban vagyunk, bent takarék üzemmódra kapcsol és fekszik.
2020. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!