Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka ?

Mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés

Ez a 2. napja hogy a kutyam egesz nap fekszik, nem eszik es iszik. Reggel meg hatra setalt velem a kertbe, ott legelt egy kis fuvet amit ra 5-10 percre ki is hanyt. De azota csak fekszik. Nem nagyon tud felallni.

Vizsla-nemetjuhasz keverek kutyarol van szo

Falun lakom, kocsiba nem mer beugrani hogy bevigyem a Varosba az allatorvoshoz de hala istennek a doki kijon hazhoz. Ma delutan jon de nem birok varni.

Valami tanacs hogy addig hogyan tudok rajta segiteni? Olvastam neten hogy tejet itassak vele, de semmit nem fogad el.


2020. aug. 3. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tejet ne itass vele(max kecskét, az viszont tényleg jót tehet), egy kis kaját és vizet próbálj belekönyörögni, akár fecskendővel.

Ha nem ugrik be a kocsiba, akkor pedig fogd meg és rakd be, ha harapna, akkor pedig rakj rá szájkosarat. Menhelyen segítek kutyákat a dokihoz vinni, tudom miről beszélek...

A kijárós dokiknak nem szokott olyan felszerelésük lenni, mint egy állatkórháznak, ha nem tudja konkrétan megmondani, hogy mi a baja, én bevinném máshova is.

Remélem, hogy jobban lesz a kutyusod!

2020. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rakd be a kocsiba és vidd a városba. Esetleg finom falatokat rakj a szájába hátha megeszi
2020. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Probaltam beletomni a szajaba de kikopi.

Fecskendozni is de azt is kikopi.

Kedvenc jutalomfalatjat sem eszi meg.

Felallitani sem tudom.

Probaltam ma berakni kocsiba de egyszeruen nemtudom, elkezd nyusziteni.

Doki hala istennek olyan, hogy ha korhazi vizsgalat kell akkor beviszi, akkor muszaj lesz megoldani valahogy.

De koszonom a gyors valaszokat!

2020. aug. 3. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes hogy nyüszít mert fáj valamije. Rossz hallani ahogy nyüszít de tedd be és azzonnal orvos mert lehet hogy délutánig romlik az állapota
2020. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az evést ne erőltesd. Beteg kutya nem eszik. Arra figyelj, inni igyon valamennyit.
2020. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2020. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kullancs.... Miatta 40 fokos láz. Minden este végig van nézve, hogy nincs e benne, és valahogy nem vettük észre.

Doki ki is jött az nap..

3 szuri és 2 gyógyszer.

Estére már jó kedve is lett.

1 hétre rá meg kapott szurit kullancsok ellen. Azóta kutya baja.:)

2020. okt. 11. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!