Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet tartós névbilétát...

Hol lehet tartós névbilétát venni?

Figyelt kérdés
Már a második szakadt le.
2020. aug. 4. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked nem a biléta kell, hanem veszel erős kulcskarikát és arra teszed a bilétát.
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután a második műanyag bilétát is megette a kutya (fogalmam sincs, hogy érte el), én a fressnapfban vettem egy fémet. Van hozzá karika. Ott helyben gravírozzák is, már több éve megvan, szóval azt hiszem, tartósnak mondható.
2020. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyorsnyomdában készíttettem, ahol gravíroznak is. Ott helyben volt mindenféle biléta minta, vékony fémlemez, a sima fém színűtől a kb 5 féle színű lemezig, sima ovális, vagy csont alakú. Én csont alakút készíttettem. Belegravírozták a kutya nevét, a másik oldalra a lakcímünk irányítószámmal utcanévvel házszámmal stb. + két telefonszámot... 1300 Ft volt, idén.
2020. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cipész-kulcsmásoló-gravírozó egy helyen szokott lenni, ott kapsz általában bilétát, kulcskarivát + belegravírozzák a bilétába amit akarsz, szerintem ez a legolcsóbb és van választék általában (biléta formája, színe, anyaga, kulcskarika erőssége).
2020. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*kulcskarikát
2020. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aliexpressről rendeltem, az eddig a legjobb. 1$ volt, tökéletes egy éve mind a 3 amit vettem. Amit vettem állatboltban majd gravíroztattam, arról fél év alatt teljesen lekopott a festék.
2020. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MisterMinit a plazakban ... van bileta es graviroznak is.
2020. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!