Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugyan az a kettő?

Ugyan az a kettő?

Figyelt kérdés

A farkaskonyhás spirulina ugyan az, mint a boltok polcain kapható spirulina por? Illetve a sörélesztővel és az összes többivel is ez a helyzet?

Csak kicsit sokallom a 7400Ft ot az 500 g ért, ha tényleg ugyan azt megvehetem más márkától 3000 ért.



2020. aug. 5. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A spirulina az mergezo emberek es kutyak szamara is!!!
2020. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]



En majdnem meghaltam tole.

A kutyainkon meg elojott a remeges,lelassulas es altalanos rosszullet gyengeseg.


Ahogy abbahagytuk,ujra jol lettek!!!!!


NE EGYEN A KUTYA SE SPIRULINAT!!

2020. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

[link]


Meg furodni is tiltott algas vizben: az antsz zarta le a tavat!!! Boron at felszivodva is mergezo es halalos!!

2020. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Te meg ne egyél vargányát, csiperkét, mert a légyölő galóca mérgező...


Kérdező: A farkaskonyhás dolgok jó minőségűek, de drágák - már csak a "márka" miatt is. Nagy eséllyel ugyanaz, mint a másik.

2020. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4-es : a spirulina az minden gyartonal ugyanaz . Mergezo. Edd akkor te es legyel te rosszul tole. De a kutyadnak ne adj belole.


Itt nem a minosegrol van szo nagyokos negyes,hanem arrol a tenyrol,h az alga mergezo. Pont egy kutyas csoportban talaltam ra,miutan rosszul lettem.

2020. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted meg, "nagyokos", hogy nem az?


Amit belinkeltél, az teljesen más fajta. Ha abban úszik a kutya, rosszul lesz.

Amit a Kérdező adna neki, az nyilván teljesen más.


Ugyanaz, mint a gomba - az sem általánosan mérgező, csak bizonyos fajtái.

2020. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:56

Ugyan nézz már körül a gugliban beírva az ALGA szót. Azrán számold össze, hány féle alga létezik.

Amiről te beszélsz, az a kék alga. Azt nem eszi sem ember, sem kutya.

2020. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A cyanobaktériumok azaz kék-zöld algák TÖRZSébe tartozó algafajok egy része tényleg mérgező, de közel sem mind. Az a néhány FAJ, amit spirulina néven árulnak pont nem az.


Kérdező: a spirulina tisztaságában esetleg hozzáadott anyagokban lehet különbség, ha valami gyanúsan olcsó, érdemes összetevőket, véleményeket nézni.

2020. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem itt is ugyanabba botlottam "aki majdnem meghalt" a spirulinától... régebbi kérdésnél is ugyanezt a példát hozta hogy még fürödni sem lehet benne mert megbetegszik a kutya. azóta féltem újravenni pedig refluxra jó hatással volt nálam. ide is úgy kerültem megint hogy eszembe jutott a gondolat és beírtam googlebe -spirulina káros-... nekem is abszurd hogy miért forgalmaznák annyi helyen szuperfoodként ha mérgező lenne
2020. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!