Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha el lett altatva a kutya,...

Ha el lett altatva a kutya, hova lehet leadni a tetemet?

Figyelt kérdés
Van egy oreg kutya, mar fajdalmai vannak es ugy dontottunk, hogy el lesz altatva. A kerdes, hogy hova lehet ilyenkor leadni a dogot? Nem fogom se hamvasztani sem pedig elasni, azon kivul milyen opciok vannak?

2020. aug. 6. 15:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha elviteted viszont, vedd figyelembe, hogy pluszköltséggel jár. A mienket egy hónapja kellett sajnos elaltatni, beteg öreg kutyus volt. Bár már az elejétől tudtuk, hogy eltemetjük a kert végébe, az állatorvos mondta, hogy tud segíteni elvitetni, ha nem szeretnénk eltemetni, de 50ezer forintba került volna. (Én rengetegnek tartom...) Nem tudom viszont, hogy normális-e ez az összeg/ vagy csak nálunk ennyi/ vagy csak mert hatalmas kutya volt (berni pásztorkutya), de mindenképp érdeklődj ár után, mielőtt kihívod őket.
2020. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%

Amikor kertesben volt lehetoseg, akkor mindig magam temettem el az allataimat ... amikor nem volt ra lehetosegem, akkor megkertem egy kerteszt a Margit-szigeten, hogy talaljunk egy megfelelo helyet es ne nezzen addig oda (ez is megoldodott). Legutobb a noveremek kertjeben foldeltuk el (most neki van kertes lehetosege).

Mindig magam foldeltem el az allat barataimat. Valami szep novenyt is ultettem mindig az emlekukre.

2020. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem lenne lehetőségem eltemetni, akkor én biztosan elhamvasztanám és hazahoznám a kis barátomat.
2020. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
4%
Ezzel most mi a bajotok?
2020. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
Hívhatod tetemnek is.
2020. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
80%

Volt olyan allatom, aki ket hazassagot is vegigcsinalt velem husegesen. Dobjam ki egy kukaba?

Magam szoktam elremetni oket, ennyit minimum megerdemel az emlekuk.

2020. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%

Miért van mindenki lehúzva? :D

ezért utálom az állatvédőket... :D

2020. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Kozben megtudtam, 300ft/kg aron hamvasztanak. Ha privatban kered, akkor pedig 2500/kg. Bar igazabol szerintem ugyan az, csak le tudjak huzni a gyaszolokat.
2020. aug. 25. 23:19
 29/32 anonim ***** válasza:
31%

Mi lett végül, kérdező?

Nevezheti dögnek. Nem mindenki imádja a kutyáját, ott van házőrzőnek, rendesen foglalkozik vele, eteti, stb., de nem törvényszerű, hogy mindenhol csak családtag lehet. Nem mindenkinek jelent annyit a háziállata, mintha ember lenne, ettől még megkaphatja, amire szüksége van.

2020. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, lehet én vagyok a hülye, de milyen az, hogy "privátban"? Ha nem úgy kéred nem kapod meg a hamvait? Vagy akkor más kutyákkal/bármilyen állatokkal együtt hamvasztják?
2020. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!