Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy csivavának?

Figyelt kérdés
Hosszú szörüre gondolok elsösorban, mert nekem azok tetszenek. Ui: ne a "ha ilyen színü lenne" dologra fókuszáljatok, hanem csak egy random csivire.

2020. aug. 7. 21:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Akor hívd Mária Teréziának. Az szép, meg nem sok embernek hívják úgy a kutyáját. Amúgy meg nem tökmindegy, ha úgysem azon szólítod?
2020. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Zokni :)
2020. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
7%

Mondom, a törzskönyvi nevéből becézd. Ennyire egyszerű.


Ha szapis, és nyilván az, akkor hívhatnád pl: debilnek, vakarcsnam, korcsnak, patkánynak. :)

2020. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%

Ja, mert a szapis kutya az debil, vakarcs, korcs, patkány?


Tehát nem a szaporítót utáljuk mostmár, hanem a szaporított kutyákat is?


Ez aztán az állatvédelem! Gratulálok! Látom kedves sötét válaszoló, pontosan érted a lényeget. Felfordul tőled a gyomrom, remélem te nem szaporodsz :)

2020. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%

23#

Téged kellett volna debilnek elnevezni ha már az vagy..

2020. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%

Az állatvédelem ott kezdődik, hogy nem támogatjuk a szaporítókat.


Csivava kell? Ne vegyél óccókutyát a kolompáréktól, hanem akkor szánd rá a 150-200 ezret, és akkor lesz csivavád. Amúgy meg ott a menhely! Lehet onnan kihozni.


Mentettem már ki 6 hónapos, még fogzó, de már vemhes csivit szaporítótól, úgyhogy nekem ne pofázzatok állatvédelemről a fotelből!

2020. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy.
2020. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#23 undorító vagy. Egyébként ráfogom szánni a pénzt, ha már elhatároztam magamat, rengeteget nézegettem az oldalakat, szóval ne aggódj, nem kapok majd "debil korcsokat".
2020. aug. 9. 01:28
 29/29 anonim válasza:
Gyilkos....vagy Vicsi (mert olyan furán vicsoritanak(mármint egy csivava úgy van meg egy ember fejèben xD) :)
2020. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!