Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú tápot vegyünk?

Milyen márkájú tápot vegyünk?

Figyelt kérdés

3 éves labi, csirkealergiás tehát mindenképp hipoallergén.

Eddig az Orijent a Purina Pro Plant és a CricksyDogot néztük de ha tudtok jobbat akkor írjátok. Árban olyan közepesre gondoltunk, ne legyen horror ára, de 100ftért nem kaphatunk minőségi tápot.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 8. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
En a helyedben olvasgatnam a webshopok termekleirasait, osszehasonlitgatnam az arakat es valasztanek az elkepzeleseimnek es a penztarcamnak megfelelo tapot.
2020. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém halas Cibau-t kap, ő is csirkeallergiás. Nekünk bevált.
2020. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a legjobb választás a Platinum.
2020. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a mindenféle allergiás kutyám a Platinum Iberico-t kapja. Tökéletesen bevált!
2020. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy nekem mi vált be az allergiás kutyámnál, idejön 1-2 gyökér, és lepontozza, ahogy mindenki mást is. MIért????? Mit lehet azon lepontozni, hogy valakinek valami bejött? Hogy lehet személyes tapasztalatot negatívnak nyilvánítani? Ti, Isten barmai!

Gondolom ezek is CBA saját márkás konzervvel etetnek...

2020. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennél ár-érték arányban jobbat és specifikusabbat nem fogsz találni Labinak, nem a legolcsóbb kategória de az Orijentől olcsóbb:

[link]

A kutyám ezt a tápot eszi jelenleg és nagyon elégedett vagyok vele.

2020. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Brit Fresh
2020. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szintén 3 éves csirke allergiás labim a Brit Premium Lamb & Rice tápot eszi. Nekünk ezt a tenyésztő ajánlotta.
2020. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
8-as, és jól van tőle? Mert ez a táp tartalmaz hidrolizált csirkehúst, és csirkezsírt is...
2020. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Brit Care
2020. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!