Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú tápot vegyünk?

Milyen márkájú tápot vegyünk?

Figyelt kérdés

3 éves labi, csirkealergiás tehát mindenképp hipoallergén.

Eddig az Orijent a Purina Pro Plant és a CricksyDogot néztük de ha tudtok jobbat akkor írjátok. Árban olyan közepesre gondoltunk, ne legyen horror ára, de 100ftért nem kaphatunk minőségi tápot.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 8. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A Brit tápokat egyik kutyám sem volt hajlandó soha megenni.
2020. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
#9 Jól van tőle. A csirkezsír nem okoz allergiát csirkehúsra érzékeny kutyusoknál, mivel a kutyus a csirkefehérjére allergiás, ezekben pedig nincs fehérje. Hidrolizált csirkemájat tartalmaz (olyan hőkezelt csirkemáj, amiben a csirkemájak annyira apró részekre vannak “darabolva”, hogy az immunrendszer nem érzékeli). Először érdemes lenne utána nézni, mielőtt okoskodsz...
2020. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%

12, Nem okoskodtam, te idióta, hanem kérdeztem! Az én kutyám allergiás, és bizony a csirkezsír is vált ki allergiát, kérdezz csak meg egy orvost. Ha nem bánod, én inkább nekik hiszek. Nem véletlen, hogy valódi hipoallergén tápot nem kapsz Brit áron.


Ezt az "annyira apró részekre van darabolva, hogy az immunrendszere nem érzékeli" dolgot megmutatom neki, sírva fetreng majd a röhögéstől... :D

2020. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Valószínűleg téged fog kiröhögni...😉
2020. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A Brit Care hipoallergén táp.
2020. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13


En a napokbam konzultaltam az allatorvosunkkal es azt mondta, hogy a csirkezsir nem okoz allergiat csirkere allergias kutyaknal sem, mivel az allergen amire reagal a szervezet az protein alapu.

2021. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!