Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy foxi és egy...

Szerintetek egy foxi és egy puli hogy jönne ki?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiú ivartalanított foxim, mentett.

Egyik ismerősünk befogadott egy vemhes pulit, és mi elhozunk majd egy lány kölyköt.



A foxim amióta itt van (tavaly szeptember) egyedül van, pl. viszont amikor sétálünk és oda szeretne menni más kutyákhoz, nem morog, néha még játszana is. Viszont az előző otthonából azért vitték el, mert a testvére folyton marakodott vele, és ő nyert (tehát ő az erősebbik).



Egyszer amikor sétáltunk, még nem messze jártunk, és találtam egy kiskutyát az árokban egy erdőben. Mivel nem tudott kijönni, hazaszaladtam egy takaróért, hogy azzal kivegyem. Hazavittem, de a foximat nem igazán érdekelte. Tehát nem morgott rá, nem akarta elzavarni, szóval szerintem az új kutyánkkal sem veszne össze, mivel nem felnőttkorában hoznánk.

(A kiskutyának azóta van otthona, jó nagyra nőtt)


Viszont van 3 cicánk, 1 felnőtt, és 2 menhelyes 5 hónap körüli kölyök, testvérek. Őket mindig kergeti (nem azért, hogy megegye), játszani akar velük (pl. a cica hasrafekszik, ő meg az orrával birizgálja:D). A cicák nem félnek tőle. Még együtt is alszanak.


Viszont a kutyám nagyon irigy. Ha leguggolok a cicákhoz, ő egyből jön, és befekszik a kezem alá, vagy ráül a macskákra... Ezt szeretném majd még kinevelni belőle, hogy ne legyen ilyen féltékeny majd az új kutyára.



Szerintetek lesz baj? Ha a puli is felnő, összeférnek? Vagy nagyon eltérő a természetük?



2020. aug. 18. 06:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Barátomnak volt egy ilyen keverék kutyusa, agresszív volt. Akármi került a kertbe, megölte, nem lehetett elvenni tőle. Cica, süni, teknős, madár, görény, nyúl... :( Sokat ugatott, rohangált. Lehet, hogy kijönnek majd együtt, de minimum a szomszéd agyérgörcsöt kap az állandó csaholástól.
2020. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amint látod kérdező, ez elég lutri. Vagy kijönnek vagy nem.
2020. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!