Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen van ilyen kutyus?

Menhelyen van ilyen kutyus?

Figyelt kérdés

Menhelyen van olyan kutya aki 1 év alatti és kis mozgás igényű (nagyobb termetű).

Vagy már csak az öregebb kutyusok "lustábbak"?

Szeretnénk a párommal egy nyugodtabb kölyköt és 1-2 idős kutyát hogy az utolsó pár évekeket boldogan töltse.

Illetve ilyen körülmények közé adnak-e kutyát?

Kertes házban, napi 2-3 sétával, benti tartással.

Közeljövőben kisgyerek is lesz a családba, és 2 cica.

Ilyen feltételek mellé adnak kutyát?



2020. aug. 19. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodt kolyok nem letezik 😂😂


Csak nyugodt oreg nagytestu letezik. 50 kg kornyeke.


De igazabol neked kerti disz kell 😂

2020. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt kölyköt találni nem biztos, hogy sikerül, sőt... szerintem csak abban az esetben, ha a kutyust valami sérülés/betegség érte, ott viszont már még jobban át kell gondolni, hogy ki tudjátok-e elégíteni így is az igényeit.

Nagyon szép dolog tőletek, hogy idős kutyákat is örökbe szeretnétek fogadni. :) Szerintem a körülményekkel egyáltalán nincsen gond, bár arról lehet lebeszélnek, hogy egy esetleg elég aktív kiskutyát összetegyél idősebb kutyákkal.

Remélem sikerrel jártok!

2020. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Menhelyen is van egy csomó kölyök kutyus. Hát az hogy egy kölyök nyugodt legyen... az elég ritka de a menhelyen dolgozók ismertik a kutyákat és ők tudnak segíteni hogy kik a nyugisabbak.


Szerintem ezek a feltételek tökéletesek lennének a kutyusnak/kutyusoknak.

A dolgukat a kertben intézhetnék ugye?

2020. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor lehetséges hogy inkább idős kutyusok mellett döntünk, a kölyköknek úgyis több esélyük van gazdisodni.

Kutyaajtó lenne, amikor szeretnének kimehetnek.

Illetve az 1.válaszolóhoz az lenne a kérdésem, hogy miért lennének kerti díszek?

2020. aug. 19. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha beállítasz a menhelyre, hogy “szeretnék három kutyát és két macskát, bár 0 tapasztalatom van velük és néhány sétával le tudom a napi foglalkozást” biztosan nem adnak neked állatot. Ha nincsen naponta MINIMUM egy órád/kutya, akkor ne tarts kutyát. Mindegyik kutyával különállóan kell foglalkozni. Egy öreg kutyát nem kell majd fárasztani (de ez nem jelenti azt, hogy a séta kimaradhat), de tanítani mindenképpen. Heti egyszer kutyaiskola is muszáj.
2020. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kezdő kutyás vagyok.

2 idős kutyát szeretnénk menhelyről.

Ha megnézik a helyet, elmondjuk hogyan szeretnénk tartani, látogatni fogják, szinte biztos hogy fognak kutyát adni.

A 2 cicát tenyésztőtől vennénk mivel abból fajtatisztát szeretnénk.

Nyugi, tudom mivel jár a kutyatartás délután 3 órára simán letudjuk vinni bandázás jaték séta szaladgálás.

Egy idős kutyának 10-11+ ez szerintem elég lesz.

Tanítani itthon fogom, nem akarok kutyaiskolába járni, szerintem ez nem akkora baj ha szociált a kutya.

2020. aug. 30. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!