Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutyafajtát keresek aki(?)

Olyan kutyafajtát keresek aki(?)

Figyelt kérdés

Jó őrző védő/ személyvédő

Viszonylag jól bírja a meleget

Sokat mozog

(Pénzem,időm van, kertesházban lakok)



2020. aug. 20. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Én pedig a német juhászra voksolok. Én ebben a fajtában találtam meg azt, amitől számomra igazán kutya egy kutya. Végtelenül intelligens és tanulékony, de nem önfejű, minden idegszálával szolgálni akar, mindig tettre kész, ragaszkodó és odaadó. Sokféle kutya volt már nálunk, de a német juhász az, ami mindent visz.
2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
#10-es, a kaj az a középázsiai juhászkutya, nem a kaukázusi juhász😃
2020. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél egy kangált, nem lesz gond, mindent kibír.
2020. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Az afrikai kenguruvadászt javaslom.
2020. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon tudom ajánlani a német juhászokat:)
2020. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

Mi a Vonaházi Németjuhász Kutyakennelből vettük a mi kutyánkat(100 000ft) és nagyon jó kutyus(igaz, nagyon rossz😂de baromi jó hazörző, tanulékony és arra is volt tanítva, hogy ne ijedjen meg a zajtól konkrétan a puskalövéstől sem fél, mert

Kiskorában hizzászoktatták, ja és bevoltak oltva, és chippelve) nem tudom, hogy még csinálja-e a kutyák eladását, de ha megfogadsz egy tanácsot, és van kiskutyusa(németjuhász) akkir tőle vegyél és NEM HIRDETÉS!!! EZ CSAK EGY AJÁNLÁS!!!(Amúgy 15. Kommentelő vagyok:)

2020. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, és hiperaktív
2020. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Malinois.

A 4 belga juhászkutya egyike. Rövid szőrű, tehát elég igénytelennek mondható gondozás ügyileg,tipikus munka kutya.

Energikus,intelligens,maximalista személyiségű a legtöbb egyed.


De jó lenne, ha mondanál többet is erre a tág profilra illene legalább 40 fajta így kapásból.


-Miért kell pont ö-v, akarod is személyvédelemre képeztetni?

-Milyen mozgást tudnál neki biztosítani? Egy munka kutyát nem könnyű lemozgatni,önmagában az hogy van kerted nem oldja meg ezt helyetted, ki kell majd vinned sétálni, mozogni onnan.Azt írtad futni (tehát cani cross kizárva) nem akarsz, de valamivel mégis le kéne kötni azt a munka kutyát, Őrző-védő is sportol, hogy formában maradjon.

Bikejöring(biciklis kutya sport)? Dog dancing(trükkökből álló látvány sport)? Agility(teljesítendő sport pálya kutyával)? Túra (hol, milyen környezetben, milyen időjárásban)?

-Mennyire vagy tapasztalt gazdi?

-Hajlandó vagy fizetni a kutya iskolát? Anélkül felejtős a személy védelem, otthon te egyedül erre nem nevelheted, az csibészelés,szakember képezheti ki, valahol eleve erre alkalmas kiskutyákat is tenyésztenek.

-Milyen típusú kutyát akarsz?

Öv-k közt is vannak a mozgékonyak mint a dobi, Mali, nj és vannak a zömökebb nagy fiúk akik inkább a félelmet keltő Vasemberek mint a roti, cane corso, masztiffok, bulldogok..

2020. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18assal egyetértek
2020. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!