Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban lakom és van...

Kertes házban lakom és van kettő kutyám, az egyik kennelben, a másik szabadon a kertben és esténként nem folyamatosan, de időközönként ugatnak, meg hajnalban is. A szomszédom emiatt feljelenthet?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod egymagad megtanítani hívj házhoz kutya oktatót.
2020. aug. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
De szoktasd le az ugatásról! Fáraszd le őket jobban, tanítsd meg pihenni őket és tiltsd le a felesleges ugatást! Nyilván munkát kell belefektetni, de ha nem akarsz velük rendesen foglalkozni, miért kellettek neked?
2020. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12es válaszolónak. Azért, mert nem szoktattam le őket az ugatásról, mint ahogy körülöttem mindenki más sem, attól még foglalkozok velük. Be vannak tanítva, kutyaiskolába hordom őket, szinte csak értük élek. Ha olvasod a kiírásaimat láthatod, hogy nem tudom hogy kell leszoktatni egy kutyát az ugatásról és nem azonnal ítélkezni.Az összeszoktatás sem 5 perc volt, hónapok óta dolgozok rajta és amikor már egyértelmű volt, hogy fog sikerülni idővel, hazahoztam a másik kutyát. A másikat még szocializációra is vittem rendszeresen.
2020. aug. 23. 08:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy vannak (valszeg mizofóniás) emberek, akiket sokkal jobban irritál az ugatás, főleg, ha érezni a kutya hangján, hogy szenved, mert unja magát, vagy fél, hogy egyedül marad, mert nem ér haza a gazdi sosem. Én is nagyon rosszul viselem ezt sajnos, bár hallanám csak úgy, mint a többi ember.
2021. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 -Hogy, tehát: Vannak (valszeg...
2021. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!