Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terrier könnyen...

A yorkshire terrier könnyen tanítható? Okos kutya?

Figyelt kérdés
2007. dec. 16. 12:46
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

A Yorkie okos kutyus,a könnyen taníthatóságával sincs próbléma.Ám terrier kutyus,ami ugye az esetek 90%-ban azt jelenti,h igen öntörvényű és megy a saját kis buksija után,így néha kissé makacs!De nagyon "jóképességű gyerek"!:)

Egy Westie-fiú gazdija

2007. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nekem van 2 yorkshirem..elég makacsak és nekem nehezebb is tanitani bármire..de nagyon okosak(és csak tetetik hogy hülyék)
2007. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szia!!!

Nekem egy Yorkim van akit könnyen megtanítottam az ül vezényszóra,szóval a Yorki elég okos kutya,de nagyon makacs is.

2007. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, a yorki igen makacs és sértődékeny! Nekem is van egy yorkim és nem egyszer fordult elő, hogyha valami nem az ő elképzelése szerint történt, akkor szabály szerűen elvonult a sarokba és fél napig nem szólhattunk hozzá.

Szóval szerintem minden kutya tanítható, de a yorkit csak finoman és sok türelemmel!

2008. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet. Nekem is yorkim van, és mint terrier, hihetetlenül okos! A makacsságukat nem vitatom.

Az én kutyám 3 éve sétál póráz nélkül, még csak a járdáról sem lépett le soha, az első szóra figyel rám, és mindent megért. Néha már szinte várom, hogy megszólal:)

2010. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon okosak!

Az enyém pl. most 5 hónapos lesz és már kitűnően tudja az ül,pacsi,fekszik,kér,forog,helyedre... vezényszavakat!Csak türelemmel kell vele bánni és jutalomfalatokat adni neki.A dicséret a legfontosabb!

2010. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!