Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám beverte a fejét?...

A kiskutyám beverte a fejét? Nagy baja lehet?

Figyelt kérdés
Két 3 hónapos Tacsi foxi keverékem van, amikor este kint voltunk az udvarba akkor elkezdtek kergetőzni az egyik befutott a kocsi alá amelyik kergette utána akart futni és beverte a fejét a kocsi aljába. Amikor hallottam a koppanást rögtön oda futottam nem sírt nem volt semmi baj rögtön már futni is akart tovább de inkább bevittem. Hívtam az állatorvost de nem vette fel próbáltam más állatorvost is de egyik se vette fel. Holnapig kibírja vagy próbálkoztak még.

2020. aug. 25. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Vidd el reggel ha ennyire aggódsz, de ha õt sem zavarta nem lehet nagy para.
2020. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak azért íjedtem meg mert ők az első saját kutyáim.

Köszi a válaszod!

2020. aug. 25. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne paráz, semmi baja.
2020. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
90%
A kiskutya talán már el is felejtette az egészet, szóval nem kell aggódnod. Az ilyen karambolok nagyobbnak látszanak, mint amilyenek valójában.
2020. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én egyszer véletlenül fejbe rugtam a kb 3 hós kiskutyám. Pont a székem alatt volt amikor felpattantam. Ő sírva elfutott (amúgy ez azt jelenti hogy nyüszít a kutya kedves kommentelők xD)


Az orvos azt mondta ha hány vagy máshogy viselkedik akkor vigyem be. De nem lett baja.

2020. aug. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

A kutyáknál a nyüszítés a sírás.

Amúgy te sem mész minden alkalommal orvoshoz, amikor bekoccintod a fejed. Ne aggódj, ha utána nem zavart vagy nem szédül akkor semmi baja

2020. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem szédeleg, van étvágya, iszik, nem öklendezik, akkor nincs ok az aggodalomra.


Jó gazdi vagy, felelősségteljes :)

2020. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

7/7 köszi , sokak szerint mindig túlaggódok mindent de szerintem ha baleset éri a kutyát inkább elviszem orvoshoz, nyilván akkor nem ha csak valami kis seb vagy csak kis dolgok vagy ilyesmi. Falun élek így amikor beszéltem a szomszéddal akkor megkérdezte mért jön az orvos ilyen sokszor mondtam, hogy oltani jön.

Azt válaszolja nem kell annak oltás csak veszettség ellen évente. De én inkább beadatom neki a parvó meg az stb. oltást.

2020. aug. 26. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!