Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Patella ficam műtét után nem...

Patella ficam műtét után nem marad nyugton a kutyám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy hete műtötték, de műtét utáni harmadik naptól kb. már futkározik, ugrál össze-vissza. Hiába szólok rá, nem marad nyugton. Milyen következményei lehetnek ennek?
2020. aug. 26. 14:49
 1/3 Hovarju ***** válasza:

Mekkora méretű? mennyi idős?

Nekem azt javasolta a doki műtét után, hogy tegyem kennelbe néhány napra és a lehető legkevesebbet mozogjon.

Az akkor 1,5 éves labi mixnek nehéz volt megmagyarázni, hogy maradjon nyugton. 3 nap után rájött, hogy három lábon is tud futni. Nekünk az jelentett megoldást, hogy innentől kezdve pórázon sétáltattam, nem hagytam játszani más kutyákkal és a séták közt a lakásban volt.

Ja és az elején tilos volt lépcsőznie is.

2020. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 kg-os, 9 hónapos francia bulldog. Tele van energiával, tényleg egy percig sincs nyugton. Egy pillanatra nem figyelünk oda és felugrik az ágyra. Vagy kint vagyunk az udvaron, hogy elvégezze a dolgát és egy szempillantás alatt felszalad a lépcsőn. :(
2020. aug. 26. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pórázzal vidd ki, és tedd kennelbe ha ennyire nem bír magával, mert ha rosszul ugrik akkor újra műtét lesz a vége.


Próbáld fejben fárasztani.

2020. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!