Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » S. O. S Van Szikszón abortusz...

S. O. S Van Szikszón abortusz tanácsadás? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Már van 2 kislányom császárral ès vèdekezès mellett terhes lettem de sem lelkileg sem anyagilag nem vagyok rá felkèszülve sem ès sem a párom, jelenleg 8 hetes terhes vagyok el is kezdtem intèzni a terhessèg megszakitással járó procedurát teendöket, de eddig azt mondták Szikszóra menjek tanácsadásra most meg hogy Miskolcra most akkor hova sürgös lenne mert ünnepek miatt alapból 1 hèt kiesik, ìgy 4 hèt helyet 3 maradt, ha valaki tudsz lègyszi segitsen. Köszönöm

#terhesség #abortusz #műtét #terhessèg megszakitás
2015. dec. 10. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hívd fel a családvédelmit, ők tudják megmondani:


[link]


sok sikert!

2015. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már hivtam az egyik a kórház a másikat egy nő vette fel ès ő mondta "menjen Miskolcra", de a területi vèdőnőm, orvosom Szikszóra küld..... Azt nem èrtem mèrt kell ennyire megvariálni a dolgokat nem elèg fájdalmas meghozni egy ilyen döntèst a nőnek?
2015. dec. 11. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Direkt húzzák az időt, leszarják. Én is próbáltam időpontot kérni egy rendelésre, erre a hölgyike azt mondja: nem tud adni dr úrhoz, mert nem tudja, mikor rendel. mondom, mi van? nem tudja??? akkor ki tudja, ha ő nem?:D

direkt csinálják, pedig fogalmuk sincs, hogy mi miért történik.

ez a magyar eü. lusta, flegma bunkók.

2015. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az könnyü nekik beszèlni... Már azt se tudom hol kezdjem mikor eljöttem a nógyógyásztól akkor mèg minden tiszta volt elmondott minden hovs menjek, most meg azt se tudom hova telefonáljak kit hivjak fel.... Ès az dühit legjobban hogy sem az orvosom, sem a vèdőnő nem tudott ilyenröl semmit hogy máshova kène menni ab. tanácsadásra, most nem azèrt de ezt felkène tüntetni valahol ès legalább az orvosokat èrtesiteni......
2015. dec. 11. 14:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Most akkor egyátalán van csvsz Szikszón vagy sem?
2015. dec. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!