Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől tüsszög ennyit?

Mitől tüsszög ennyit?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott, 9 éves kistestű kutya, tacskó-yorki keverék. 6 éve fogadtuk örökbe, amióta ismerjük mindig megvolt ez a furcsa szokása. Ha futkározik, játszik, vagy csak nekünk produkálja magát, mindig az a dolog vége, hogy párat öklendezik vagy tüsszög a végén, mint akinek szőr ment a torkába/orrába. Aztán csinál mindent tovább, nem hány, nem mutatja jelét, hogy bármi baja lenne, ezért nem is tartottuk fontosnak hogy orvoshoz vigyük. Néha elgondolkodom hogy ez mitől lehet. Szerintetek?

(Természetesen amint bármi jele lenne, hogy szüksége van orvosra azonnal vinnénk is, szóval az ilyen jellegű kommenteket akár mellőzhetjük is.)


2020. aug. 27. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor viszed legközelebb állatorvoshoz, oltásra akkor mond el ezt neki, szerintem ő pontosabb választ tud adni majd a kérdésedre.
2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
(ha csak bizonyos évszakokban jelentkezik, lehet kisebb allergia is) 1 voltam.
2020. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindig megvolt ez neki, nem hinném, hogy allergia. Megkérdezem majd a dokit, ártani nem árthatok vele.

Köszi a választ.

2020. aug. 27. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Más tippem nincs az allergián kívül. Mindig megvolt ez neki, biztos nincs gond.

Biztos nem ő az egyetlen ilyen kutyus, doki meg sok kutyával találkozik és te is megnyugodhatsz. :)

2020. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű légcsőszűkületes. De azért lássa doki, így 6 év után..
2020. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!