Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen helyzetben mit tudunk...

Ilyen helyzetben mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 2éves cicája, nekem pedig egy 6 éves kutyusom. Nem rég költöztünk össze a párommal, habár elég jól megvannak egymás közelébe (nem kapnak össze) a kutyusom még is nagyon tart a macsektól. Nem mer kijönni a szobából, ha ki szeretném vinni el kezd remegni és összepisili magát. Annyira fél/zavarja a cica jelenléte, hogy naponta többször lepisili az ágyat, amit már egyszerűen nem győzök mosni. Gondolom mondanom sem kell, hogy az nem túl kellemes, hogy ma már harmadjára mosom ki a takarókat. A párom azt mondta, hogy odaviszi az anyjának, mert ott nagyon jól elvan a macska, de nekem bűntudatom van miatta, hogy “miattam” kerül el a macska, pedig a párom nagyon szereti. Az én kutyusomat sajnos senkinek sem tudom odaadni a családból, mert nem tudnának úgy gondoskodni róla.

2020. aug. 29. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Bocs most nem leszek népszerű de még is leírom: valamit valamiért.
2020. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet, hogy akkor ugrottak össze amikor nem láttad?
2020. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már régóta ez megy. Egy darabig a párom anyukájánál volt a macska, addig nem is voltak ilyen problémák, de amint összekerülnek, minden össze lesz pisilve
2020. aug. 29. 17:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted első?
2020. aug. 29. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk a nőstény (!) macska jelöli a takarót (szerencsére csak az 'övét') , amióta kiskutya érkezett a házhoz. :(


Talán az jobbá tette a helyzetet, hogy egy magas kaparófa van (120 cm), amire ha gondol egyet fel tud menni a macs.

2020. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Azt értettem alatta h. a cicának lenne jó helye és a kutyusod élhetné megszokott életét. Itt arról van szó h. Te nem érzed jól magad. Tedd túl magadat a felesleges lelkizésen, éljetek mindnyájan boldogan.

1-es voltam

2020. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem érzem jól magam, mivel naponta 3x kell mosnom az ágyneműt.:D nem tudom, hogy te jól éreznéd-e magad
2020. aug. 29. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek szépen, ennek így már semmi értelme. Majd jönnek a válaszok. Minden jót kívánok.
2020. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd fel az ágyra a kutyát legalább addig, míg hozzá nem szokik a helyzethez.

Nekem mondjuk igen furcsa, hogy félhet egy kutya ennyire egy macskától, de elhiszem. Ebben az esetben neked kell úgymond elhihetetned a kutyával, hogy te mint gazdája, "megvéded" a macskától, és nincs mitől tartania.

2020. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a macskák szoktak a kutyának ugrani(igen,a macskák) de csak mikor terhesek,pár éve már nem csinálják
2020. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!