Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A West highland white terrier-...

A West highland white terrier-t kint az udvaron is lehet tartani, vagy csak házban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi kint tartjuk..

Télen levittük a pincébe,ne fázzon,és ki kellett engedni,annyira nyüszített..Nem bírt meglenni a pincébe.

2010. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán alkalmas kerti kutyának egyrészt fehér,másrészt problémás a túltenyésztettség miatt,meg imád a gazda lábánál aludni.
2010. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül sorolják a társasági kutya kategóriába. A westie szoba kutya, aki kerti kutyát akar az tartson németjuhászt, berni pásztort vagy huskyt.
2010. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.-nak üzenem, hogy Tőlem lehet a világ legszebb kutyája, akkor sem tartanék házban egyet sem.

Nekem egy gyönyörű beagle kisfium van, és nagyon imádom, de nem tartanám a házban.

2010. aug. 5. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs is semmi baj, csak akkor ne szoba kutyát válassz. Bernáthegyit én sem tartanék házban, azért vannak külömböző fajták hogy mendik a számára megfelelő igényűt válassza. Aki kerti kutyát akar, annak dusabb szőrú magányosabb kutya való (olyat ami nem igényli folyamatosan a gazdi jelenlétét) aki gyömöszölni való ágyba kutyát akar annak ott vannak a kistetsű társasági kutyák.
2010. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém még csak 3 hónapos. Esténként a lakásban alszik, nappal ha jó idő van akkor kinn van az udvaron, ha véletlenül összekoszolja magát akkor sima vizes ronggyal le szoktam törölgetni. (Amúgy ami számomra érdekes, hogy a westie kutyusom szőre reggelre mintha mindig kifehéredne.) Amúgy a tervem az, hogy télen és rossz időben a lakásban tartjuk. Véleményem szerint valamilyen szinten szüksége van a mozgásra és e tekintetben nagyon jó neki az udvar, de a westie alapvetően szobakutya, tehát egyet értek az előttem szólókkal.
2010. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!