Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » WEST HIGHLAND WHITE TERRIER...

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER (WESTIE) Mennyi idő után vihetem ha nem is sétáltatni de egy kicsit kivinni az udvarra, és hogy nem fog megfázni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A saját udvarotokra bármikor kiviheted, legalább tanulja a szobatisztaságot. Sétáltatni csak ha megvan a 4 oltása.

Nem fog megfázni, nyugodtan 10 percre kirakhatod, amig elvégzi a dolgát, napi 5x-6x is akár. Én ilyenkor szoktam rá nyakörvet rakni, vagy pórázon vezetgetni picit - had szokja.

2010. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohh nagyon szépen köszönöm:) kicsit még tapasztalatlan vagyok ilyen téren és szeretnék rá nagyon vigyázni:)
2010. dec. 15. 13:17
 3/5 anonim válasza:

Mi annak idején napi fél órával kezdtük, de csak miután megvoltak az oltások. Ha jobb az idő, akkor délelőtt 15 perc, délután 15 perc, ha rosszabb, akkor 3x10 perc, elosztva.

Egyébként olyat is csinálj, hogy ne legyél vele mindig ott, amikor kint van. Egyik 15 percesnél legyél vele, a másiknál menj be a házba. :)

2010. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azért kabátot adj rá, nehogy megfázzon ebbe a hidegbe. Főleg, hogy kölyökkutyáról van szó :)
2010. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon szépen:):) a nagy hó miatt sajnos mostmég várhat egy kicsit a 15 perc..:(:(....de a teraszra kiszoktam vinni:)
2010. dec. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!