Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Törpeschnauzer-t lehet kint...

A Törpeschnauzer-t lehet kint tartani az udvaron?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem.

ha ápolt,kozmetikázva van akkor megfagy télen.

2010. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. SZERINTEM.
2010. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha úgy van ahogy mondták h télen megfagy, akkor hosszabb ideig nem ajánlatos, viszont nyilvánvalóan minden kutyának szükséglete hogy szabadban is legyen, így azért ne legyen bezárva.
2010. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet,ha nincs rövidre nyírva nagyon a szőre nem fagy meg télen,és nem lesz semmi baja,csak éppen nem jó neki,benti kutyának ajánlatos tartani.
2010. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A törpesnacinak nem szabad nyírni a szörét, ha nem trimmelik akkor annyira selymes lesz a szőre, hogy egy merő gubanc lesz neki.

Én soha nem raknék ki egy ekkora kutyát ... igaz, hogy a jelleme teljesen házőrző, de a mérete nem az.

Az enyémek teljesen jól érzik magukat éjjel bent a kosarukban.

2010. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A törpe schnauzer benti kutya, lakásban szokták tartani, én semmiképp nem ajánlom kintre. Maximum úgy, hogy a hidegebb időszakban biztosítani kell neki a bejárást. Amúgy jól elvan kint, hiszen nagy a mozgásigénye, így ki tudja azt elégíteni.

De saját tapasztalatból: az enyém elég fázós, pedig lakásban tartom.

Amúgy szokták nyírni is őket, hiszen nem mindegyiknek alkalmas a szőre a trimmelésre.

2010. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak azokat amelyeket szaporító adja el, mert neki mindegy. De neki sem tesz jót.

Amennyiben tenyésztőtől veszed álmaid kutyáját valószínűleg a szerződésbe is bele lesz foglalva, hogy csak bentlakással kapod meg.

2010. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor a sima Schnauzert sem lehet kint tartani?
2010. aug. 7. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:
De figyelj ha van pince vagy valami ott ellesz télen amúgy nyáron lehet nem?
2010. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

már kérdeztük hogy miaz a "sima schnauzer"?

van törpe schnauzer, közép schnauzer vagy óriás schnauzer .. sima vagy göcsörtös nincs

az óriás tartható kint ... a picik nem

2010. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!